تزیین قرآن عروس برای سفره عقد و جهیزیه عروس


اصفهان امروز آنلاین | 25 مهر 1397, 14:23 | کد خبر: 59926
در این مطلب ایده های خلاقانه برای تزیین قرآن عروس را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل تزیینات مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.
زیبایی مراسم عقد و جهیزیه عروس با تزیین وسایل مربوط به این مراسم بیشتر می شود بنابراین بهتر است شما هر یک از وسایل سفره عقد و جهیزیه عروس را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید. قرآن یکی از ضروری ترین و جدا نشدنی ترین جزء سفره عقد و جهیزیه عروس است بنابراین بهتر است شما برای تزیین قرآن عروس از ایده ها و روش های خلاقانه و جذاب استفاده نمایید.
قرآن همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین اجزا در سفره عقد است که عروس و دامادهای ایرانی برای رسمیت بخشیدن به پیوند زناشویی و خواندن خطبه عقد خود از قرآن به عنوان نماد دین استفاده می کنند.
ایده هایی برای تزیین قرآن عروس
قرآن در لیست خریدهای عروسی برای شیعیان در سراسر جهان و ایران از جایگاه ویژه های برخوردار است و علاوه بر این قرآن باعث خیر و برکت و خوشبختی زوج های جوان می شود از این رو قرآن اولین چیزی است که برای جهیزیه عروس و خرید عروسی تهیه می شود. تزیین قرآن عروس برای جهیزیه و سفره عقد از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید اطراف قرآن عروس را با انواع گل های طبیعی و مصنوعی و تور و ربان های رنگی به زیبایی تزیین کنید. اگر تمایل دارید برای تزیین کردن قرآن عروس از ترکیب گل و تور و ربان استفاده کنید بهتر است در انتخاب رنگ تور و گل و ربان حساسیت لازم را به خرج دهید و از رنگ هایی استفاده نمایید که با یکدیگر مطابقت و همخوانی دارند. همچنین می توانید برای تزیین قرآن عروس از گل های تک رنگ و یا ترکیبی از گل ها با رنگ های متنوع استفاده نمایید.

لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=59926


بازگشت