خانه / حدادی فر: رجب‌زاده یکی از بزرگان فوتبال کشور است

حدادی فر: رجب‌زاده یکی از بزرگان فوتبال کشور است

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: مهدی رجب‌زاده کمترین تقصیر را در نتایج تیم داشت و برخی اظهارات در این خصوص تنها به تیم ضربه می‌زند.
قاسم حدادی‌فر در گفت‌وگو با تسنیم ، درباره حمایت از مهدی رجب‌زاده در فضای مجازی در ارتباط با اظهارات امید نمازی سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن و اینکه این مربی گفته بود برخی در این تیم به او هشدار می‌داده‌اند که مراقب دستیاران خود (مهدی رجب‌زاده و وحید رضایی) باشد و این 2 بزرگ‌ترین خیانت را به او کرده‌اند، اظهار داشت: درباره دعواها چیزی نمی‌دانم، اما با توجه به شناختی که از مهدی رجب‌زاده و وحید رضایی دارم باید بگویم این افراد انسان‌های بزرگی در فوتبال ما هستند. رجب‌زاده یکی از بزرگان فوتبال کشور است و از نام این بازیکن و زحماتش برای باشگاه ذوب‌آهن به سادگی نمی‌توان گذشت.
وی افزود: کمترین تقصیر در نتایج تیم را این 2 نفر داشتند. البته نمازی همه تلاش خود را انجام داد اما فوتبال همین است، یک روزی هم به من می‌گویند که برای تیم مفید نیستی و کنار برو. تصمیم با مدیران است و ما باید با آن کنار بیایم.
هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: امید نمازی تلاش خودش را در ذوب‌آهن به کار گرفت؛ حالا اشکال از بازیکنان و یا مدیریت بوده، دیگر همه چیز تمام شده است. رجب‌زاده و رضایی بدون تقصیرترین افراد در این مجموعه بودند که الان هم با تصمیم مدیریت و سرمربی تیم، کادر فنی جدید جایگزین شده است.
وی تصریح کرد: امیدوارم این صحبت‌ها تمام شود، صحبت‌های بین نمازی و مدیریت یا کادر فنی قبل بیشترین ضربه را به تیم می‌زند و نتیجه منفی آن را مجموعه ذوب‌آهن می‌بیند. در حال حاضر باید دست در دست هم بار را از دوش تیم برداشته و در نیم‌فصل دوم که بازی‌های دشوار و سنگینی هم در پیش داریم، خودمان را در جدول بالا کشیده و از مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا نیز صعود کنیم.
حدادی‌فر بیان کرد: منصوریان شبانه‌روز برای تیم زحمت می‌کشد و تمرینات پرفشاری را برای ما برنامه‌ریزی کرده است و امیدوارم بتوانیم نیم‌فصل خوبی داشته باشیم. رویاپردازی نمی‌کنیم که خودمان را در جدول خیلی بالا بکشیم، اما می‌توانیم کارهای بزرگ کرده و در آسیا نتیجه بگیریم.

19 دی 1397, 15:12
بازگشت