مسابقات انتخابی در ورود بازیکنان به تیم ملی تکواندو موثر است/ المپین‌ها در لیگ تکواندو محک خوبی می‌خورند


اصفهان امروز آنلاین | 24 دی 1399, 12:33 | کد خبر: 748470
فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی تکواندو ، درباره حضور ستاره‌ها در تیم‌های مختلف به واسطه دعوت به تیم ملی اظهار کرد: اگر شرایط شیوع ویروس کرونا فروکش کرد، تیم ملی با قدرت کارش را در سلامتی کامل دنبال می‌کند و اگر به همین منوال بود، ملاک ما مسابقات لیگ است تا برترین‌ها به انتخابی تیم ملی دعوت شوند. چون طی یک سال گذشته مسابقه‌ای نبوده است، افراد شایسته می‌توانند به انتخابی ورود به تیم ملی وارد شوند.
سرمربی تیم ملی درباره حضور سجاد مردانی در المپیک به واسطه حذف روسیه از این تورنمنت اظهار کرد: ‌ما از روز اول به این فکر می‌کردیم که سجاد مردانی سهمیه المپیک را دشت کرده است و تمام تمریناتمان را به شیوه المپیکی ادامه دادیم. اگر مردانی به المپیک برود که شانس دوباره‌ای است و باعث خوشحالی ما خواهد بود و اگر این اتفاق نیفتد برای پیشرفت از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌ایم.  
عسکری درباره حضور المپین‌ها در لیگ برتر بیان کرد: المپین‌ها حدود یک سالی است که نتوانسته اند وارد شیاپ چانگ شوند و مسابقات لیگ ملاک خوبی برای ارزیابی عملکردشان خواهد بود. بازیکنان در مسابقات لیگ احساس خستگی می‌کنند که بیشتر آن به خاطر تمرینات نامنظم بوده است.  
او در مورد نزدیک‌ترین زمانی که بازیکنان تیم ملی به یک تورنمنت اعزام می‌شودT اظهار کرد: سی ام فروردین اگر در فدراسیون جهانی تایید شود مسابقاتی را در پیش خواهیم داشت.

لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=748470


بازگشت