بازگشت کودک ربوده شده به آغوش خانواده


اصفهان امروز آنلاین | 14 آبان 1398, 11:30 | کد خبر: 77204
سردار"مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: 2 روز پیش هنگامی که مادر فاطمه 5 ساله در حال بردن او به مهد کودک بود ، سواری پراید با 2 سرنشین در کنار او توقف می کند و با زور و خشونت کودک را ربوده و متواری می شوند.
وی با اشاره به اینکه این حادثه در شهر "گلدشت" از توابع شهرستان "نجف آباد" اتفاق افتاد افزود: از همان دقایق اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان و "اصفهان" وارد عمل شدند و با انجام یک سری کارهای تخصصی و استفاده از ابزارهای علمی کشف جرم موفق شدند آدم ربایان را شناسایی کنند.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: یک گروه از ماموران مجرب پس از هماهنگی های لازم و دریک عملیات ضربتی وارد مخفیگاه متهمان شدند و بحمدالله توانستند این آدم ربایان را در شهر "اصفهان" دستگیر کنند.
سردار معصوم بیگی اظهار داشت: آدم ربایان کودک را در منزلی در یکی از شهرستان های اصفهان مخفی کرده بود که ماموران به محل اعزام و فاطمه 5 ساله را در سلامت کامل به خانواده اش تحویل دادند.
وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند گفت : آدم ربایان در تحقیقات اولیه پلیس انگیزه خود را خصومت با پدر کودک ربوده شده اعلام کردند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: دعای خیر مردم ،هوشمندی پلیس ، استفاده از تجهیزات به روز کشف جرم  و عملیات منسجم و ضربتی پلیس، فاطمه 5 ساله را به آغوش گرم خانواده بازگرداند ، مردم خوب ،شریف ،متدین و شهید پرور استان اصفهان بدانند نیروی انتظامی خدمتگزار مردم است و به لطف پروردگار و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرزندان شما در نیروی انتظامی حافظ جان ، مال و ناموس مردم هستند.
سردار مهدی معصوم بیگی در پایان با اشاره به اینکه کارکنان پلیس آگاهی، فاطمه 5 ساله را همچون فرزند خود دانستند و از همان دقایق اولیه تا 36 ساعت بعد که آدم ربایان را دستگیر کردند خواب نداشتند اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی بر سر عهد و پیمان خود ایستاده اند و در این راه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند.
لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=77204


بازگشت