هفت تن از عاملان اصلی اغتشاش‌های اخیر اصفهان دستگیر شدند


اصفهان امروز آنلاین | 7 آذر 1398, 12:15 | کد خبر: 77876
سردار "مهدی معصوم بیگی" روز پنجشنبه اظهار داشت: در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی که با سوءاستفاده وموج سواری بر اعتراضات مردم در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین اقدام به تخریب و آتش زدن سازمان یافته اموال و اماکن عمومی و دولتی و تعرض به جان و مال مردم کردند، روز گذشته  در  یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی هفت نفر دیگر از این افراد در مخفیگاه های خود شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ فرمانده انتظامی استان اصفهان، تخریب و آتش زدن تعدادی بانک، ناوگان حمل و نقل شهری و پمپ بنزین، تخریب چراغ های راهنمایی و رانندگی و المان های شهری، مسدود کردن تعدادی از  خیابان‌ها و بزرگراه‌ها و تحریک مردم به تجمعات غیر قانونی و اقدامات هنجارشکنانه را از جمله اتهامات متهمان دستگیر شده بیان کرد.
وی خاطر نشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و تحریک مردم به منظور اخلال در نظم عمومی اقرار کردند.
سردار معصوم بیگی با بیان اینکه دستگیر شدگان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند گفت: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاش‌های اخیر در استان اصفهان و مزدوران ضد انقلاب خارج نشین زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن‌ها نیز دستگیر و به دست قانون سپرده شده و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید. 
در پی ناآرامی‌های اخیر اصفهان که پس از اعلام افزایش قیمت بنزین انجام شد؛ شماری از اماکن عمومی شامل بانک‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و قطار شهری، تعدادی اتوبوس و خودروهای شخصی به همراه فضاهای سبز و علائم راهنمایی و رانندگی به وسیله عوامل آشوب‌گر و اخلال‌گر آسیب دید.
منبع ایرنا
لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=77876


بازگشت