مدارس کدام استان‌ها فردا سه شنبه ۱۷ دی 98 تعطیل هستند؟


اصفهان امروز آنلاین | 17 دی 1398, 00:25 | کد خبر: 78614
به گزارش میزان با توجه به تغییرات جوی و ورود سامانه بارشی به کشور همچنین برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مدارس برخی استان‌ها فردا سه شنبه ۱۷ دی ماه تعطیل هستند.

تمامی مقاطع تحصیلی شیراز فردا تعطیل است

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: بنا بر درخواست همکاران فرهنگی، دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها مبنی بر حضور در مراسم گرامیداشت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شیراز، تمامی مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهر شیراز در روز سه‌شنبه ۱۷ دی‌ماه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

تمام مقاطع تحصیلی مدارس یزد فردا تعطیل است

روابط عمومی آموزش و پرورش یزد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «بنا بر درخواست همکاران فرهنگی، دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها مبنی بر حضور در مراسم تشییع و گرامیداشت شهید سردار سپهبد "حاج قاسم سلیمانی"، تمامی مدارس در همه مقاطع تحصیلی در استان یزد فردا سه شنبه ۱۷ دی ماه در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام می‌شود.»
علاوه بر مدارس، برخی دانشگاه‌های استان یزد هم در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای امتحانات فردا را در استان یزد لغو کرده تا دانشجویان بتوانند در این مراسم شرکت کنند. زمان امتحانات لغو شده در اطلاعیه‌های دانشگاه‌ها آمده و هر دانشگاه در روزی پس از پایان زمان رسمی امتحانات، امتحان‌های فردا را برگزار می‌کند.
تعداد بسیار زیادی از مردم یزد آمادگی خود را برای حضور در مراسم تشییع سردار سرافراز اسلامی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان اعلام کرده و بسیاری افراد هم به این استان سفر کرده‌اند.
لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=78614


بازگشت