رعب و وحشت در شهر

عامل تیراندازی در شاهین شهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با تلاش مأموران انتظامی، شرور سابقه داری که طی یک نزاع در شهرستان با شلیک اسلحه کلت کمری باعث رعب و وحشت شهروندان و متواری شده بود دستگیر شد.

 عامل تیراندازی در شاهین شهر دستگیر شد

سرهنگ هادی کیان مهر  اظهار داشت: شامگاه هفتم تیر ماه در پی دریافت گزارش یک مورد تیر اندازی در یکی از محلات سطح شهر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور مأموران در محل و طی تحقیقات میدانی، مشخص شد یکی از اراذل و اوباش سابقه دار شهرستان طی یک نزاع با 2 جوان دیگر اقدام به شلیک چند تیر با کلت کمری همراه خود کرده و ضمن ایجاد رعب و وحشت عمومی و ایراد خسارت به یک خودرو، از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و فرار متهم، تیمی از مأموران زبده پلیس امنیت عمومی این فرماندهی اقدامات تخصصی خود را برای دستگیری متهم آغاز که در نتیجه اقدامات صورت گرفته آخرین محل اختفاء او در یکی از شهرستان های غرب کشور شناسایی شد.

 این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در نهایت مأموران پلیس پس اخذ نیابت قضائی با حضور در شهرستان مذکور این متهم متواری را در کمتر از 24 ساعت دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به شهرستان منتقل و به مرجع قضائی تحویل دادند.

سرهنگ کیان مهر در پایان امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و بر عزم جدی مأموران انتظامی در برخورد سریع، قاطع و قانونی با اراذل و اوباش و عاملان اخلال در نظم و امنیت عمومی تأکید کرد.#

 

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار