سخنگوی سپاه: دشمن با شعار «زن، زندگی، آزادی»، می‌خواهد ترویج برهنگی کند

ایسنا نوشت: سردار رمضان شریف گفت:‌انقلاب اسلامی به زنان ما کرامت بخشید و دشمن با شعار تبلیغاتی زن، زندگی، آزادی می‌خواهد با ترویج برهنگی، هویت زن مسلمان را در جامعه از او بگیرد.

سخنگوی سپاه: دشمن با شعار «زن، زندگی، آزادی»، می‌خواهد ترویج برهنگی کند

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در بیست و چهارمین یادواره شهدای بخش خزل و شهر فیروزان استان همدان و گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: دشمن امروز در بستر فضای مجازی به دنبال کاشت بذر یأس و ناامیدی و دور کردن نسل جوان از اهداف انقلابی است؛ در حالی که ما باید از مکتب سردار سلیمانی به عنوان یک الگوی رفتاری در تربیت فرزندان و نسل جوان کشور مدد بگیریم.

او در ادامه افزود: در وصیت نامه شهدا اصل تبعیت از ولایت همواره مورد تاکید قرار گرفته است و دشمن امروز با فرافکنی به دنبال تخریب آموزه‌های اسلامی و دینی و هدف قرار دادن اصل ولایت فقیه است.

شریف افزود: امروز دشمنان و فریب خوردگان داخلی به دنبال ترویج اباحه‌گری و برهنگی در فضای مجازی هستند تا بدین ترتیب جوانان ما را از اصالت و هویت‌شان دور کنند بنابراین در چنین ورطه‌ای دستگاه‌های فرهنگی کشور باید آثار و عواقب شوم این اقدامات را برای نسل جوان تبیین کنند.

او ادامه داد: انقلاب اسلامی به زنان ما کرامت بخشید و دشمن با شعار تبلیغاتی زن، زندگی، آزادی می‌خواهد با ترویج برهنگی، هویت زن مسلمان را در جامعه از او بگیرد.
۲۱۲۲۰

منبع: khabaronline-1714787

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار