فرمانده‌ کل سپاه : به مردم قول می‌دهم ...

​تسنیم نوشت :فرمانده‌کل سپاه گفت: به مردم قول می‌دهم لباس خدمت به مردم را هرگز از تن به‌در نخواهیم کرد و زیباترین آرزوی ما قربانی شدن برای اهداف مردم است.

فرمانده‌ کل سپاه : به مردم قول می‌دهم ...

سرلشکر حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاح ۳۰۵۰ طرح محرومیت‌زدایی مردم‌پایه بسیج طی سخنانی اظهار داشت: هدف اصلی ما ساختن یک ایرانی قوی، مقتدر، عزیز، امن، پیشرفته با مردمانی است که در آسایش و رفاه زندگی کنند.

وی افزود: این همان رسالت اصلی ما در ایران عزیز است که در پرتو انقلاب اسلامی و رهبران عزیز انقلاب به‌فضل الهی عزم و اراده بسیار جدی برای رفع محرومیت به‌وجود آمده است.

سردار سلامی ادامه داد: امروز که ما مسئله پیشرفت طرح‌های محرومیت‌زدایی را مرور می‌کنیم می‌بینیم که همه مسئولان عالی‌رتبه کشور و عموم مردم خیّر یک اراده به‌هم‌پیوسته و عزم جدی در روحیه‌ها دارند تا فقر از جامعه ریشه‌کن شود و امروز همه هدف دشمنان این است که فقر را در جامعه گسترش دهند و تحریم اقتصادی نسخه فقرسازی جامعه ما بود که ما با رسالت پاسداری از انقلابی به جنگ فقر و محرومیت رفته‌ایم و این نبرد را تا در هم شکستن همه ابعاد آن ادامه خواهیم داد.

فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: همه تلاش ما باید این باشد تا روستاها را یک محیط دل‌انگیز برای زندگی کنیم، چون روستا چشمه‌سار اصلی اقتصاد ملی است. برادران عزیز ما این راه را تا انتها خواهیم رفت و ان‌شاءالله تمام غبار محرومیت را از چهره روستاها خواهیم زدود.

وی عنوان کرد: تمام مشکلات جامعه با حضور میدانی عزیزان بسیج حل شده است. هر بعدی از ابعاد جنگی که دشمنان برما تحمیل می‌کنند با حضور جهادی نیروهای بسیج تبدیل به میدان آرامش و آسایش برای مردم شده است. امیدواریم بتوانیم خادمانی شایسته برای مردمان عزیز باشیم و به مردم قول می‌دهم لباس خدمت به مردم را هرگز از تن به‌در نخواهیم کرد و زیباترین آرزوی ما قربانی شدن برای اهداف مردم است.
۲۱۲۲۰

منبع: khabaronline-1716225

ارسال نظر