پیش بینی سردار قاآنی از آینده اسرائیل

فارس نوشت:سردار قاآنی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رو به افول و فروپاشی است گفت: شهید سلیمانی الگوی برجسته رفتار انسانی در خارج از مرزها بود که اقدامات معنوی وی به صورت دامنه دار در جبهه ی مقاومت نمایان شد.

پیش بینی سردار قاآنی از آینده اسرائیل

سردار سرتیپ پاسدار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه با اشاره به ویژگی‌های این نهاد انقلابی در دفاع از مظلومان و محرومان عالم اظهار داشت: آن‌هایی که به فکر مظلومان هستند در اوج معنویت قرار دارند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چنین ویژگی دارد.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با ویژگی‌های معنوی که دارد مورد توجه آحاد انسان‌های آزاده جهان است، تأکید کرد: امروز ما در نوک قله هستیم و سپاه به برکت امکانات و تجهیزات و مهم‌تر از همه ایمانی که دارد با قدرت در همه‌ی امور پیش می‌رود.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به ویژگی‌های شهید سلیمانی به عنوان الگو و اسوه‌ای نورانی برای همگان عنوان کرد: شهید سلیمانی شخص نبود بلکه یک مکتب و یک مسیر نورانی بود که دشمنان نمی‌توانستند او را تحمل کنند. شهید سلیمانی الگوی برجسته رفتار انسانی در خارج از مرزها بود که اقدامات معنوی وی به صورت دامنه دار در جبهه‌ی مقاومت نمایان شد.

وی افزود: شهید سلیمانی مرد اول ضد تروریست منطقه و جهان بود که توسط تروریست‌ترین دولت و رئیس جمهور جهان ترور شد. شهید سلیمانی یک فرهنگ اصیل بود که دشمنان نمی‌توانستند او را تحمل کنند. دشمن شهید سلیمانی را ترور کرد، اما نمی‌دانست که شهید سلیمانی برای آنان بسیار خطرناک‌تر از سردار سلیمانی است.

سردار قاآنی با اشاره به افول رژیم صهیونیستی در منطقه عنوان کرد: امروز محور مقاومت دست بالا را نسبت به رژیم صهیونیستی در اختیار دارد. اخیراً محور مقاومت با محوریت حزب الله توانسته حق گاز خود را از رژیم اشغالگر قدس بگیرد و این میسر نمی‌شد مگر با مقاومت حزب الله لبنان.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: آمریکا در عراق ۷ تریلیون دلار هزینه کرد، اما دستاوردی جز ذلت برای او حاصل نشد؛ اسرائیل غاصب هم امروز در شرایط سختی هم از درون و هم از بیرون قرار دارد. در مدت اخیر روزانه ۱۵ تا ۳۰ حمله در کرانه باختری توسط نیروهای مقاومت علیه رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.

وی در پایان با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایمان، جهاد و شهادت خاطر نشان کرد: اسلام به ما آموخته است که اگر ایستادگی کنیم پیروزیم و در ۴۵ سال اخیر هر گاه به فرهنگ مقاومت عمل کردیم پیروز شدیم.

افشاگری سردار قاآنی از علت اصلی دعوای ایران با آمریکا

سردار قاآنی در مرز سوریه با لباس خاص / عکس

۲۷۲۱۷

منبع: khabaronline-1803443

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار