هشدار قاطعانه وزیر دفاع ایران به اسرائیل؛ فوری جنگ را متوقف کنید وگرنه .../تهدیدات علیه ایران واهی است

امیر آشتیانی رد گفتگویی با ایلنا گفت: در حال حاضر رژیم صهیونیستی کاملا در حال نابودی است و الان دنبال این است که خودش را نجات دهد برای همین هم این حرف‌هایی که می‌زنند و تهدیداتی که می‌کنند، واهی است.

هشدار قاطعانه وزیر دفاع ایران به اسرائیل؛ فوری جنگ را متوقف کنید وگرنه .../تهدیدات علیه ایران واهی است

محمدرضا قرأیی آشتیانی درباره این‌که پس از جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، جریانی بعد از تلاش نافرجام در نسبت دادن این حمله به ایران سعی می‌کند با تحربک و تهدید پای ایران را به درگیری‌ها بکشاند، سیاست جمهوری اسلامی ایران در این خصوص چیست، گفت: جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان اثرگذار است و دنیا هم به این واقف است که ما از توانمندی بسیار بالایی در حوزه‌های مختلف علمی، فناوری، نظامی، اقتصادی و سیاسی برخورداریم و یک کشور اثرگذار هستیم، بنابراین نسبت به کشور ما این حساسیت را دارند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این‌که کشورهای مختلف متناسب با نگرش‌، تفکرات‌، استراتژی و دکترین خودشان یکسری سیاست‌ها را در مواجهه با ما اتخاذ کردند، اظهار داشت: اما آن چیزی که به عنوان تهدید مطرح می‌شود، غالبا تهدیدات واهی است، یعنی فرافکنی می‌کنند.

دو شکست خورده قطعی جنگ غزه در غرب و ایران از نگاه عباس عبدی!

عضو قرارگاه عمار: بچه‌ها مراقب باشید، خیلی‌ها گفتند مرگ بر شاه اما نماز جمعه نیامدند /پشت دیوارهای بیت‌المقدس هستیم و کار تمام است

وی تاکید کرد: در حال حاضر رژیم صهیونیستی کاملا در حال نابودی است و الان دنبال این است که خودش را نجات دهد برای همین هم این حرف‌هایی که می‌زنند و تهدیداتی که می‌کنند، واهی است.

امیرآشتیانی خاطرنشان کرد: آمریکایی هم همین طور هستند، آن‌ها هم با صهیونیست‌ها گرفتار شدند و در پیام‌هایی که به کشورهای مختلف ارسال می‌کنند به دنبال این هستند از این مهلکه خارج شوند. بنابراین ما هم توصیه‌مان این است بلافاصله جنگ را متوقف کنند؛ این جنایت علیه بشریت را که انجام می‌دهند، متوقف شود و اِلا قطعا آن‌ها آسیب جدی می‌بینند زیرا برای مردم منطقه، اینجا منطقه خودشان است و به آن مسلط هستند و مردم منطقه آن حباب شیشه‌ای که آنها برای خودشان درست کرده‌اند را خواهند شکست.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره تهدیدها بیان کرد: کلاً این گونه است که هیچ کشوری در دنیا به هیچ‌وجه توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد، علتش این است که جمهوری اسلامی ایران در مکانی واقع شده که خود آن مکان یک مکان راهبردی است.

وی تاکید کرد: اصلا شرایط ما از نظر ژئوپلیتیکی بسیار خاص است، بنابراین هیچ کشوری تصور درگیری با ما را پیدا نمی‌کند چون ما مسلط به آبراه‌ها و جاهایی هستیم که انرژی دنیا در آنجاها تامین می‌شود و می‌دانند بازی کردن با این شرایط همه کشورها را متاثر می‌کند، بنابراین اصلا به فکرشان نمی‌رسد که وارد این بازی شوند.

27218

منبع: khabaronline-1832746

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار