آقای رئیس صداوسیما! با یک «شبه کودتا» برنامه افق فلسطین هوا شد، شما مطلع نشدید؟ /اگر می خواهید باز هم شکایت کنید، بسم‌الله

فعال اصولگرا نوشت: آقای جبلی خداوکیلی قبول ندارید رئیس واقعی صداوسیما افراد دیگری هستند که خودشان می برند و می‌دوزند و جنابعالی کاره‌ای نیستید؟

آقای رئیس صداوسیما! با یک «شبه کودتا» برنامه افق فلسطین هوا شد، شما مطلع نشدید؟ /اگر می خواهید باز هم شکایت کنید، بسم‌الله

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، در کانال تلگرام خود نوشت:

جناب آقای پیمان جبلی! در شبکه افق شبه کودتا شد

با سلام

همه آدم و عالم فهمیدند که با یک شبه کودتا در شبکه افق برنامه "به افق فلسطین" هوا شد و خالص‌سازها یکبار دیگر قدرتشان را در دارالحکومه جنابعالی به رخ کشیدند.

مهاجری: اهالی رسانه نباید در شبکه های اجتماعی دیدگاهی متفاوت از رسانه شان داشته باشند

تا اینجای کار، چیز بامزه ای اتفاق نیفتاده، اما بامزه اش آنجاست که جنابعالی در واکنش به آن فرموده اید من بیروت بودم و باید ببینم دوستان چه تصمیمی گرفته اند. یعنی مسئله به این مهمی را مدیران زیرمجموعه شما بدون اینکه حتی به شما خبر بدهند بصورت خودمختار اجرا کرده اند و لابد شما هم مثل همه ماها خبرش را در رسانه ها خوانده اید.

خب خسته نباشید. انشالله سفرتان اگر سیاحتی بوده خوش گذشته باشد؛ اگر زیارتی! بوده قبول باشد و اگر کاری بوده که انشاءالله دستاوردهای مشعشعش همچون دوسال گذشته بر تارک صداوسیما بتابد. اما یادمان نمی رود که اگر در سال ۹۸ آقای روحانی صبح جمعه از قضیه مطلع شد، شما حتی یکشنبه مطلع نشدید.

خداوکیلی قبول ندارید رئیس واقعی صداوسیما افراد دیگری هستند که خودشان می برند و می‌دوزند و جنابعالی کاره‌ای نیستید؟ قبلا که این موضوع را مطرح کرده بودم از من شکایت کردید و اتفاق اخیر شبکه افق، سند محکمه‌پسند و معتبری دستم داد.

اگر می خواهید باز هم شکایت کنید بسم‌الله. ولی این بار خودتان هم تشریف بیاورید دادسرا. دور هم خوش می گذرد!

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1836373

ارسال نظر