پیش‌بینی متفاوت باهنر درباره لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان و اعتدالیون

ایرنا نوشت: دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین(جام) با تاکید بر بالا رفتن نرخ مشارکت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، موضع رسمی این تشکل اصولگرا را «بالا رفتن نرخ مشارکت مهمتر از نوع انتخاب» دانست.

پیش‌بینی متفاوت باهنر  درباره لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان و اعتدالیون

محمدرضا باهنر در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین که با حضور پرویز سروری، نائب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اعضای جام، نمایندگان ادوار مجلس برگزار شد با اشاره به عملیات طوفان الاقصی گفت: مشیت الهی بر این قرار گرفته بود که در این برهه از زمان آدم‌هایی را که از اسفل السافلین پائین‌ترند و انسان‌هایی که برای وطن و اسلام و اعتقاداتشان این‌چنین مجاهدت می‌کنند و شهید می‌دهند را به دنیا نشان دهد.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین افزود: صهیونیستها که مدعی بودند به وسیله بمباران حماس را نابود می کنند و هم اسرای‌شان را آزاد می کنند در نهایت این رژیم کودک‌کش و سفاک با همه سبوعیتی که نشان داد مجبور شد مذاکره را بپذیرد تا برخی از اسرایش در مقابل آزادی اسرای فلسطینی آزاد شوند.

پیش بینی محمد مهاجری از آینده سیاسی رئیسی /او از قربانیان بزرگ جریان خالص‌ساز خواهد بود

زمینه چینی تندروها برای ردصلاحیت چهره های اعتدالی /انتخابات ۱۴۰۰، هشدار و تذکری برای مسئولان بود

باهنر در ادامه یاداور شد: نتانیاهو (که لعنت خدا تا ابد بر او باد) قطعا رفتنی است و سقوط خواهد کرد.

رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری همچنین فرارسیدن هفته بسیج و روز تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفت و رشادت‌های خالصانه بسیجیان را گرامی داشت.

باهنر در ادامه توصیه کرد که ششمین دوره مجلس خبرگان تحت الشعاع انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار نگیرد چون انتخابات خبرگان ستاد و پیگیری می‌خواهد... و ما در احزاب باید این ستادها را تشکیل دهیم که برای خبرگان هم کار کند.

وی با تاکید بر بالا رفتن نرخ مشارکت در انتخابات، گفت: موضوع رسمی جبهه پیروان و جامعه اسلامی مهندسین این است که به دلایل مختلف این بار برای ما «بالا رفتن نرخ مشارکت مهمتر از نوع انتخاب» است و از حضور سلایق مختلف که به بالا رفتن مشارکت می‌انجامد استقبال می‌کنیم.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین شعار این تشکل سیاسی را «وحدت حداکثری اصولگرایان» عنوان کرد و در تحلیل فضای انتخابات هم پیش بینی کرد که جریان‌ اصلاحات و اعتدالیون در شهرهای بزرگ نتوانند «لیست پررنگی» ارائه کنند.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1841481

ارسال نظر