هشدار فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به گروهک‌ها و معاندین/ قاطعانه پاسخ می‌دهیم

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به حادثه تروریستی در شهرستان راسک، گفت: به گروهک های معاندین نظام هشدار می‌دهیم که این اقدام نابخردانه را پاسخ داده و درسی پیشمان کننده به آنان می‌دهیم. 

هشدار فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به گروهک‌ها و معاندین/ قاطعانه پاسخ می‌دهیم

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سخنگوی پلیس از حمله ناجوانمردانه و کور تروریست‌ها به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته (شامگاه پنجشنبه) خبر داد. در پی این حمله تروریستی ۱۱ نفر از نیروهای فراجا شهید و ۸ نفر مجروح شدند.

بر همین اساس، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفتگویی با اشاره به این حادثه تروریستی توضیح داد: شب گذشته تعدادی از گروهک‌های کوردل به این مرکز انتظامی، در شهرستان راسک که در حال ارائه خدمات انتظامی و امنیتی به شهروندان بود، حمله کردند.

خط و نشان مقام امنیتی برای تروریست‌های حمله به مقر انتظامی سیستان و بلوچستان/ پاسخ سخت و دردناکی دریافت خواهید کرد

وی ادامه داد: در اقدام مقابل‌به‌مثل و شجاعانه همکاران ما تعدادی از این تروریست‌ها به هلاکت رسیده و زخمی شدند. در این رابطه چند تن از همکاران ما، به درجه رفیع شهادت نائل شده و برخی هم مجروح شده که تحت درمان قرار گرفتند. بحمدالله امنیت کامل در شهرستان راسک حاکم است و به گروهک‌ها و معاندین نظام هشدار می‌دهیم که این اقدام نابخردانه را قاطعانه پاسخ داده و درسی پیشمان کننده به آنان می‌دهیم.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1848809

ارسال نظر