واکنش نماینده راسک به حمله تروریستی به مقر پلیس در این شهر/ نمی‌توانند بین مردم اختلاف ایجاد کنند

ایرنا نوشت: نماینده ایرانشهر در مجلس ضمن محکومیت حمله تروریستی به مقر پلیس در استان سیستان و بلوچستان گفت این گونه رفتارهای مذبوحانه نمی‌تواند بین مردم اختلاف ایجاد کند.

واکنش نماینده راسک به حمله تروریستی به مقر پلیس در این شهر/ نمی‌توانند بین مردم اختلاف ایجاد کنند

عبدالناصر درخشان، با اشاره به حمله تروریستی به مقر پلیس در شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان گفت این حمله تروریستی از جانب مردم و مقامات ائمه جمعه محکوم است.

نماینده ایرانشهر، سرباز و راسک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این حمله تروریستی به مقر پلیس باعث اندوه و ناراحتی مردم و مسئولان منطقه شده و از دست دادن حافظان امنیت برای مردم راسک بسیار غمبار و سنگین است.

هشدار فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به گروهک‌ها و معاندین/ قاطعانه پاسخ می‌دهیم

خط و نشان مقام امنیتی برای تروریست‌های حمله به مقر انتظامی سیستان و بلوچستان/ پاسخ سخت و دردناکی دریافت خواهید کرد

وی افزود: آنچه که مسلم است این است که این قبیل اقدامات هیچگاه نمی‌تواند بین مردم از اقوام و مذاهب مختلف اختلاف ایجاد کند و دشمن هیچگاه با این گونه رفتارهای غیر انسانی نمی‌تواند به هدفش در اختلاف افکنی بین مردم برسد.

درخشان خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی در راسک به عنوان حافظان امنیت مردم همواره به دور از رفتارهای خشونت آمیز در کنار مردم و همراه مردم بوده‌اند.

نماینده ایرانشهر، سرباز و راسک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عنوان مثال در ناآرامی‌های سال گذشته ما شاهد تجمعات و اعتراضات بودیم ماموران انتظامی هیچگاه به مقابله با مردم راسک نپرداختند و همواره با مردم رفتاری مهربانانه داشتند و هیچگاه با اسلحه معترضین را هدف قرار ندادند.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1848846

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار