پشت پرده حملات تروریستی راسک چه کسانی هستند؟

ایرنا نوشت: مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان گفت: پشت پرده حملات تروریستی در کشور بویژه سیستان و بلوچستان، سرویس‌های جاسوسی اسرائیلی‌ و آمریکایی هستندکه از لحاظ فکری و تجهیزاتی مزدوران را تجهیز می‌کنند.

پشت پرده حملات تروریستی راسک چه کسانی هستند؟

مولوی عبدالغنی دهانی، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی نیمه شب گذشته در راسک اظهار کرد: اقدام تروریستی در مقر انتظامی این شهرستان اتفاق ناجوانمردانه‌ای بود که باعث شهادت و زخمی شدن جمعی از حافظان امنیت کشور به دست تروریست‌های کور دل شد.

پیام فوری وزیر کشور به سردار رادان/ تروریست‌ها در دستان فراجا و نیروهای اطلاعاتی-امنیتی گرفتار خواهند شد

وی با بیان اینکه پشت پرده این اتفاقات کسانی هستند که خواهان امنیت کشور نیستند و به دنبال ایجاد ناامنی در سیستان و بلوچستان هستند، ادامه داد: مزدوران به دنبال این موضوع‌اند تا با استفاده از ناامنی‌ها بتوانند از احساسات مردم سواستفاده کنند.

مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان خاطرنشان کرد: تروریست‌های کوردل می‌خواهند ایران را کشوری ناامن جلوه دهند در حالیکه کشور ما دارای امنیت بسیار بالایی است.

پشت پرده حملات تروریستی راسک چه کسانی هستند؟

وی ادامه داد: با توجه به اینکه منطقه مَکُران در سیستان و بلوچستان قرار است یک منطقه اقتصادی شود و کشورهای زیادی برای سرمایه‌گذاری بیایند این تروریست‌ها به دنبال ایجاد ناامنی هستند تا سرمایه‌گذاران را از این منطقه فراری دهند.

مولوی دهانی افزود: خوشبختانه مردم فهیم سیستان و بلوچستان توطئه دشمنان را شناختند و نمی‌گذارند دشمنان به اهداف شوم خود از این راه برسند، تمامی مردم استان و علما، اندیشمندان و بزرگان پیرو ولایت فقیه هستند و نمی‌گذارند در این منطقه آشوب به وجود بیاید.

وی با اشاره به اینکه منافقان خود را مدافع مردم می‌دانند، گفت: حقوق مردم از کشتن محافظان امنیت به دست نمی‌آید اگر حق و حقوقی هم وجود دارد باید با مطالبه‌گری به دست بیاید.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1848920

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار