خط‌ونشان سرلشکر سلامی برای اسرائیل: اگر جرأت دارید با حماس مقابله کنید/ بدون شهادت هیچ ملتی پایدار نمی‌ماند

مهر نوشت: سرلشکر سلامی تاکید کرد: امروز ما سربلند و سرافرازیم و به عنوان یک قدرت بزرگ در عالم مطرح هستیم و هیچ فرد و هیچ قدرتی دیگر جرأت جسارت به این مردم و سرزمین را ندارد.

خط‌ونشان سرلشکر سلامی برای اسرائیل: اگر جرأت دارید با حماس مقابله کنید/ بدون شهادت هیچ ملتی پایدار نمی‌ماند

سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر پاک ۱۱۰ شهید گمنام، گفت: امروز سالروز شهادت بانوی عزیزی است که سرور همه زنان اهل بهشت است؛ شخصیتی که تجلی بخش نورانی قرآن کریم در رخسار یک زن است، او تجسم زنانه قرآن کریم است.

سرلشکر سلامی گفت: امروز مردم، ۲۸۰ ستاره بی‌غروب را تا عرش بدرقه خواهند کرد این اجسام مطهر که در تابوت هستند ضامن عزت ما هستند. اینها نشانه صدق وعده ملت عزیز ایران برای دفاع از ارزش‌های الهی اسلام و استقلال این کشور بزرگ هستند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه غرب و شرق و متحدانشان در منطقه به دنبال این بودند تا از حاکمیت اسلام و قرآن جلوگیری کنند، گفت: آن‌ها آمده بودند تا کمر یک انقلاب بزرگ را بشکنند و ملت ایران را از انقلابشان پشیمان کنند و این نظریه را اثبات کنند که بدون تکیه به غرب نمی‌توان سرپای خود ایستاد.

وی تصریح کرد: بدون شهادت هیچ ملتی پایدار نمی‌ماند و امروز به‌عنوان یک قدرت بزرگ در عالم مطرح هستیم.

سرلشکر سلامی در ادامه خطاب به سران رژیم صهیونیستی گفت: غلبه بر کودکان هنر نیست و اگر شما قدرت و جرأت دارید با نیروهای حماس مقابله کنید.

پیام هشدارآمیز فرمانده کل سپاه به دشمنان /تا فروپاشی اسرائیل چیزی نمانده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حضور انبوه مردم که برای مراسم تشییع شهدا آمده بودند، افزود: اقتدار، اعتبار، پیشرفت، رفاه، امنیت، آرامش و آسایش این ملت، توسط این شهدا بوده و آنان برای ما عزت آورده‌اند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: این برادران سترگ و باشرف و جوانمرد و غیور ما که نشانه‌های غیرت هستند، صحابی امام در ظهر عاشورا، اصحاب بدر یاران احد و دلاوران خندق هستند و اگر این‌ها نبودند، این سرزمین دوباره و دوباره اشغال می‌شد و دوباره تاریخ را دشمنان برای ما می‌نوشتند.

هم‌نشینی قالیباف با سردار بلندپایه سپاه در محضر رهبری +عکس

سرلشکر سلامی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: امروز آمریکا و اسرائیل هرچه بیشتر در فلسطین تخریب می‌کنند، میخ‌های بیشتری بر تابوت خود می‌زنند. تبدیل بیمارستان‌ها به میدان جنگ هنر نیست بلکه جنایت است و اگر می‌توانید مردانه در میدان بجنگید.

وی ادامه داد: مردمان فلسطین ایستاده‌اند و ما می‌دانیم شکست خوردگان آینده این جنگ، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و ما از فلسطین عزیز تا انتها حمایت می‌کنیم.

سرلشکر سلامی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: امروز ما سربلند و سرافرازیم و به عنوان یک قدرت بزرگ در عالم مطرح هستیم و هیچ فرد و هیچ قدرتی دیگر جرأت جسارت به این مردم و سرزمین را ندارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: شما نگاه کنید در اطرافتان همه جا آتش می‌بارد، اما ملت ما آرام است. چرا این ملت آن‌قدر مطمئن است، زیرا خداوند به او هدایایی داده که به هیچ ملت دیگری آن را نداده است.

وی افزود: نعمت قرآن، نعمت ولایت و نعمت نیابت امام زمان (عج) به این ملت داده شده است. نعمت یک قائمه عظیم که در قلب مقاومت آرام و مطمئن ایستاده است و با حکمت الهی خود جهان اسلام را در برابر یورش دشمنان حمایت و هدایت می‌کند. ملت ایران از نعمت ولایت، شهادت و جهاد برخوردار است.

فرمانده سپاه خطاب به تشییع‌کنندگان شهدا، بیان کرد: شما از مقام شهیدان والا مقام تجلیل می‌کنید که این برای ما که لباس سربازی این وطن و اسلام را بر تن داریم، قوت قلب است.

۲۱۹۲۱۸

منبع: khabaronline-1849492

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار