مکالمات مسعود رجوی لو رفت /در مقابل ترور در تهران، نفت می خواهیم

برخی اسناد اطلاعاتی که به دست مسئولان اطلاعاتی کشورمان رسیده نشان می‌دهد منافقین در ازای ترور نفت از عراق می‌گرفته‌اند!

مکالمات مسعود رجوی لو رفت /در مقابل ترور در تهران، نفت می خواهیم

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، این فرد مهدی چیذری مهندس ناظر شهرداری است که در سال ۱۳۷۸ در حین بازدید از یک پروژه در شهرک مسکونی نور تهران به واسطه حمله خمپاره ای منافقین به این شهرک مجروح و یک پای خود را از دست داد. وی همچنین از آن حمله بیش از ۷۰ ترکش در بدن خود به یادگار دارد و پای راست او نیز دچار آسیب های جدی شده، در همین حمله تروریستی به این شهرک مسکونی، دختر دانش آموز ۱۷ ساله ای نیز کور و نابینا شد.

نماینده دادستان با حضور در جایگاه گفت: پس از ورود منافقین به عراق و همکاری با رژیم بعثی در جنگ تحمیلی اکثر اقدامات تروریستی آن‌ها منعطف به جدار مرزی بود. بعد از مدتی منافقین تصمیم گرفتند به عملیات خود عمق بدهد و ترور را شهری کنند.

مکالمات مسعود رجوی لو رفت /در مقابل ترور در تهران، نفت می خواهیم

چرا منافقین در طول جنگ تحمیلی از شرق کشور عملیات می‌کرد/ فقط در قلب تهران ترور کن!

نماینده دادستان بیان کرد: بر اساس اسناد اطلاعاتی به دست آمده مسعود رجوی از ژنرال حبوش رئیس سرویس اطلاعات عراق خواست که شرایطی برای منافقین فراهم کند تا گروهک از شرق کشور وارد خاک ایران شده و ترور کند.

وی افزود: رجوی دلیل این اقدام را واکنش منفی مردم از همکاری و مزدوری منافقین با عراق می‌دانست. حبوش از رجوی خواسته بود عملیات‌های منافقین در تهران انجام شود!

نماینده دادستان گفت: پس از ورود منافقین به عراق و همکاری با رژیم بعثی در جنگ تحمیلی اکثر اقدامات تروریستی آن‌ها منعطف به جدار مرزی بود. بعد از مدتی منافقین تصمیم گرفتند به عملیات خود عمق بدهد و ترور را شهری کنند.

وی افزود: این تیم‌های تروریستی با کمک استخبارات عراق وارد ایران می‌شدند. گروهک منافقین دلیل عملیات در عمق ایران را به این دلیل می‌دانست که مردم اقبالی به آن‌ها نشان نمی‌دادند. تحقیقات اطلاعاتی و قضایی نشان می‌دهد که منافقین به عنوان مزدور عراق ترور مردم را برعهده گرفته بود.

نماینده دادستان بیان کرد: برخی اسناد اطلاعاتی که به دست مسئولان اطلاعاتی کشورمان رسیده نشان می‌دهد منافقین در ازای ترور نفت از عراق می‌گرفته‌اند! در جلسات منافقین با استخبارات عراق رجوی نمی‌دانسته که این جلسات ضبط شده و به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) می‌افتاد برای همین با پی‌پروایی خواهان سهمیه نفت می‌شده است!

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1853318

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار