حمایت حکومت شیعه ایرانی از حکومت سنی غزه به روایت وزیر کشور

ایسنا نوشت: وزیر کشور با ذکر این نکته که کاشت یک میلیارد درخت شعار نیست، گفت: برای تحقق این امر برنامه‌ عملیاتی و اجرایی تدوین شده است.

حمایت حکومت شیعه ایرانی از حکومت سنی غزه  به روایت وزیر کشور

احمد وحیدی، امروز (ششم آذرماه)، در آئین انعقاد تفاهم‌نامه کاشت ۲۰۰ هکتار جنگل در استان هرمزگان، با اشاره به وجدت مثال‌زدنی کشور، اظهار کرد: یکپارچگی اقدام و مذاهب در کشور ایران در اوج خود قرار دارد و همه به ایران قوی و سربلندی این کشور می‌اندیشند.

وی، با ذکر این نکته که کج‌اندیشان تصور می‌کنند می‌توانند میان اقوام ایرانی نفوذ کنند، عنوان کرد: ملت ایران بارها و بارها با بصیرت و اقدامات دشمن‌شکن خود، غربی‌ها و دشمنان ایران اسلامی را از تحقق اهدافش باز داشته است.

وزیر کشور، با ذکر این نکته که مردم غزه سنی نشین هستند، بیان کرد: حمایت حکومت شیعه ایرانی از حکومت سنی غزه نشان دهنده رویکرد وحدت آفرین و همدلی اسلامی ایران است.

وحیدی، با اشاره به هدفگذاری کاشت یک میلیارد درخت در کشور، تصریح کرد: برای تحقق هدفگذاری کشت یک میلیارد درخت در طول عمر دولت سیزدهم برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته و این اعداد و ارقام مطرح شده شعار نیست.

وی، با ذکر این نکته که در کشور ۶۵ درصد بیایان داریم و با پدیده بیابان‌زایی روبرو هستیم، مطرح کرد: تقویت اکسیژن هوای پاک و محیط‌زیست یکی از اصلی‌ترین اهداف کاشت درختان است؛ اما تحقق این امر یکسری مزیت‌های جانبی نظیر زیبایی بصری و تقویت زاد و ولد آبزیان دریایی به همراه دارد.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1853724

ارسال نظر