وزیر کشور: فتا، پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در زمینه هک اپلیکیشن ها مسئول هستند/دو شرط مهم برای داشتن حساب بانکی مهاجران افغان

فارس نوشت: احمد وحیدی اظهار کرد: فتا و پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در خصوص هک اپلیکیشن ها مسئولیت دارند و بر اساس دستورالعمل صادره ایمنی را باید تأمین کنند

وزیر کشور: فتا، پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در زمینه هک اپلیکیشن ها مسئول هستند/دو شرط مهم  برای داشتن حساب بانکی مهاجران افغان

احمد وحیدی وزیر کشور، در حاشیه نشست امروز چهارشنبه (۱۳ دی ماه) هیأت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: هرچه به انتخابات نزدیک می شویم توجهات به این‌ موضوع بیشتر می‌شود سخنان ارزشمند و تاکیدات رهبرانقلاب برای مشارکت گسترده تحرکات خوبی را بوجود آورده است و امیدواریم همانطور که رهبرمعظم انقلاب مطالبه داشتند شاهد حضور همه جناح های سیاسی و مشارکت گسترده مردم باشیم.

وی افزود: منتظر هستیم روزهای آینده اسامی داوطلبان توسط هیات های نظارت اعلام شود و این‌ می‌تواند انتخابات را در مسیر حرکت قوی‌تر قرار دهد، انتخابات فرصت کم‌نظیری برای ملت است که با حضور قوی می‌توانند یک مجلس قوی را رقم‌ بزنند.

به نام اصلاح‌طلبان؛ به کام ابراهیم رئیسی /«سودِ حضور» چهره های اصلاح طلب در جلسه با رئیس دولت، به حساب کدام طرف واریز می‌شود؟

وزیر کشور تأکید کرد: امنیت مرزها حتما مورد توجه جدی هست اما برخی مناطق جنوب شرق صعب العبور است و تروریست ها بعضا از آن سو استفاده می‌کنند انتظار ما از همسایگان این است که همکاری کنند و با این‌ها برخورد جدی شود حافظان مرز اعم از فراجا و سپاه در تامین امنیت مرز کوشا هستند.

وحیدی ادامه داد: قبلا با پاکستانی ها صحبت داشتیم هنوز هم هست قول‌هایی داده بودند امیدواریم بتوانند پایگاه‌های تروریست‌ها در خاک خود را از بین ببرند، تلاش جدی برای دستگیری تروریست ها صورت گرفته و امیدواریم بعضی از آنها را دستگاه ها بتوانند داشته باشند.

وی تصریح کرد: برای اتباع خارجی شرط داشتن حساب بانکی، مجار بودن حضور هست و بعدا تخصیص به آن حساب بر اساس فرآیندها هست.

وزیر کشور بیان کرد: فتا و پدافند غیر عامل و وزارت ارتباطات در خصوص هک اپلیکیشن ها مسئولیت دارند و بر اساس دستورالعمل صادره ایمنی را باید تأمین کنند اخیرا برای یکی از اپلیکیشن ها این اتفاق افتاده، باید ایمنی سکوها تأمین شود.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1856217

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار