درخواست استانداری کرمان از مردم بعد از حمله تروریستی /سرلشکر باقری پیام صادر کرد

مهر نوشت: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان گفت: اوضاع شهر کرمان و گلزار شهدا تحت کنترل کامل قرار دارد و امنیت هم اکنون برقرار است.

درخواست استانداری کرمان  از مردم بعد از حمله تروریستی /سرلشکر باقری پیام صادر کرد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان رحمان جلالی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران بیان کرد: دو حادثه تروریستی ساعت ۱۵ و ۱۵ و ۲۰ دقیقه در گلزار شهدای کرمان و قبل از ورودی گیت ها روی داد که به شهادت و زخمی شدن برخی از زائران منجر شد.

وی عنوان کرد: این حوادث قبل از گیت و همچنتین در مجاور تخت درگاه قلی بیگ روی داده است.

۳ روایت متفاوت درباره نوع انفجارها در کرمان /کیف‌های بمب‌گذاری شده در سطل زباله بودند؟ /حضور مشکوک یک دستگاه خودروی پژو در محل حادثه

واکنش رئیسی، قالیباف، جهانگیری و حدادعادل به حمله تروریستی کرمان /آمران و عاملان تاوان خواهند داد

تسنیم: ۲ کیف حامل بمب در کرمان منفجر شده است

جلالی عنوان کرد: ۲۱۱ نفر زخمی و ۱۰۳ نفر زخمی شده‌اند.

وی گفت: اوضاع شهر کرمان و گلزار شهدا تحت کنترل کامل قرار دارد و امنیت هم اکنون برقرار است.

وی گفت: ابعاد حادثه در حال بررسی است.

وی از مردم خواست به شایعات توجه نکنند.

دشمن با اقدام تروریستی کرمان بدنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام است

همچنین به روایت مهر، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

إِنَّ اللَّهَ یُدافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لا یُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ • أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلی‌ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ

در چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دست‌های خبیث عُمّال استکبار بار دیگر جنایت دیگری را رقم زدند و با دو انفجار تروریستی در مسیر زائران آن شهید در گلزار شهدای کرمان، جمعی از هموطنان را به شهادت رساندند.

در این اقدام بزدلانه، دشمن که از رویارویی آشکار با جمهوری اسلامی ایران، زبون و درمانده شده است، با توسل به برخی مزدوران و اجیرشدگان دست‌نشانده، مردم بی‌دفاع ایران اسلامی را که برای ابراز ارادات به سرباز و فدایی شهید خود به سوی گلزار شهدای کرمان روانه بودند، به شهادت رساندند تا به زعم خود ملت ایران را از ادامه راه شهیدان دچار تردید کنند و میان مردم و نظام اسلامی فاصله بیاندازند، اما تجربه چهار دهه گذشته همواره آرزوی‌های وهم‌آلود دشمنان را باطل کرده و پیوند حاکمیت و ملت نشان داده، در پیمودن راه نورانی امام خمینی (ره) و تبعیت از آرمان‌های انقلاب اسلامی ذره‌ای تردید به خود راه نخواهند داد.

اینجانب ضمن تسلیت شهادت جان‌باختگان این حادثه به رهبر معظّم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا، خانواده‌های شهدا و ملت شریف ایران، برای مجروحان این حادثه آرزوی صحت و سلامتی می‌نمایم.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1856502

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار