احتمال کناره‌گیری «محمدرضا باهنر» از انتخابات مجلس دوازدهم چقدر است؟

ایرنا نوشت: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت و گو با ایرنا درباره احتمل کناره گیری باهنر از انتخابات مجلس توضیح داد.

احتمال کناره‌گیری «محمدرضا باهنر» از انتخابات مجلس دوازدهم چقدر است؟

«سید کمال‌الدین سجادی»،سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره اینکه آیا جبهه پیروان فهرست انتخاباتی خود را به شورای وحدت معرفی کرده است؟ گفت: در حال معرفی هستیم. اسامی از احزاب دریافت و به شورای وحدت ارسال خواهد شد و آنها هم براساس شاخص‌ها و معیارهایی که تهیه و تدوین کرده‌اند، بررسی‌ برای فهرست انتخاباتی را انجام خواهند داد.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی فهرست نهایی خود را به شورای وحدت تقدیم می‌کنید؟، افزود: باید چند جلسه دیگر برگزار کنیم تا احزابِ عضو، اسامی و روزمه‌های خود از کاندیداها را جمع‌آوری و برای ما ارسال کنند، پس از آنکه جمع‌آوری شد به شورا ارسال می‌کنیم.

سیگنال منفی شورای نگهبان به اعتدالیون و اصلاح طلبان /خالص سازان نفس راحت کشیدند

اعتراض نماینده اهل سنت مجلس به ردصلاحیتش از سوی شورای نگهبان /انتظار چنین برخوردی را نداشتم /موافق استیضاح وزیر کشور بودم

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درخصوص اینکه چه تعدادی از اعضای جبهه پیروان در انتخابات مجلس ثبت نام کرده‌اند؟، اظهار کرد: تعدادی ثبت نام کرده‌اند و از دبیران کل احزاب هم برخی نامزد شده‌اند.

سجادی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه آیا احتمال می‌رود «محمد رضا باهنر» از انتخابات مجلس دوازدهم کناره گیری کند؟، تصریح کرد: موضع‌گیری جدیدی از سوی او مطرح نشده است. قبلا گفته بود دنبال این هستم که بتوانم کناره گیری کنم اما به تازگی تصمیم جدیدی را اعلام نکرده است و فعلا در صحنه انتخابات حضور دارد.

وی درباره اینکه برنامه جبهه پیروان در انتخابات خبرگان رهبری چیست؟، گفت: از آنجا که مجتهدین کاندیدای انتخابات خبرگان هستند، جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیشتر در این زمینه بحث و بررسی می‌کند و احزاب ورودی ندارند. ما هم در جبهه از فهرست جامعتین در انتخابات خبرگان حمایت می‌کنیم.

۲۱۹۲۱۸

منبع: khabaronline-1858330

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار