خبر مهم عضو حزب اعتماد ملی از لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان در تهران

تسنیم نوشت: عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: با شخصیت‌های همفکر خودمان که تأییدصلاحیت شدند، برای تهیه لیست انتخاباتی در حال گفت وگو هستیم.

خبر مهم عضو حزب اعتماد ملی از لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان در تهران

اسماعیل دوستی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و کاندیدای تأییدصلاحیت‌شده انتخابات مجلس، با بیان اینکه در حال رایزنی با مجموعه‌های مردمی، اقشار، اصناف و جریان‌های سیاسی برای انتخابات هستیم، گفت: با شخصیت‌های همفکر خودمان که تأییدصلاحیت شدند و تخصص کاری یا تجربه مدیریتی دارند و یا جزو نمایندگان ادوار هستند، برای تهیه لیست انتخاباتی در حال گفت وگو هستیم.

قلع و قمع کاندیداهای اصلاح طلب از سوی هیات های نظارت /نمی توان توقع بستن لیست داشت /برای جریان قدرت طلب مشارکت اهمیتی ندارد

پیش بینی رسانه اصولگرا از سرلیست اصلاح طلبان و اعتدالیون در انتخابات مجلس /تجمیع ۳۰ چهره شاخص و اصلاح‌طلب در شرایط فعلی امکان‌پذیر نیست

وی افزود: ما امیدواریم و منتظر هستیم تا شورای نگهبان با دید بازتری به اعتراض‌ها رسیدگی کند تا برخی دوستان ردصلاحیت شده تأیید شوند و بتوانیم لیست کاملی را برای تهران معرفی کنیم.

دوستی درباره تعداد کاندیداهای تأییدصلاحیت شده جریان اصلاحات، گفت: آمارها در این زمینه متفاوت است چون برخی دوستان ما در تهران ثبت‌نام کردند اما قصد تغییر حوزه انتخابیه به شهرستان را دارند و نمی‌توان فعلاً آمار دقیقی اعلام کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره اینکه آیا با شخصیت‌هایی همچون محمدباقر نوبخت و یا علی مطهری هم درباره لیست تهران رایزنی شده یا خیر، گفت: من به هردو ارادت دارم اما هنوز صحبتی با آنها انجام نشده است اما در نظر داریم که با آنها هم گفت وگو کنیم.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1859018

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار