اظهارات انتخاباتی رییس عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش/ شدیدترین جنگ دشمن علیه ما شروع شده است

ایرنا نوشت: رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش حضور پرشور در انتخابات را راه حل مشکلات کشور و موجب اقتدار بیش از‍ پیش نظام اسلامی در عرصه های بین المللی دانست.

اظهارات انتخاباتی رییس عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش/ شدیدترین جنگ دشمن علیه ما شروع شده است

سید احمد قاضی در جمع کارکنان ستاد نیروی هوایی ارتش، با اشاره به آیه شریفه «إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ»، اظهار داشت: برای تغییر در اوضاع و احوال کشور و حرکت به سمت پیشرفت، باید برای سرنوشت خود تصمیم گیری کنیم و مهم‍ترین وجوه تصمیم گیری، حضور در انتخابات است.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در خصوص اهمیت شرکت در انتخابات، افزود: انتخابات پیش رو در شرایطی برگزار می شود که شدیدترین جنگ شناختی دشمن علیه ملت ما آغاز شده و دشمن قصد دارد با ایجاد شک و شبهه در بین ملت ایران، بویژه جوانان و رای اولی‌ها، آنها را به حضور نیافتن در پای صندوق های رای تشویق کند.

اظهارات انتخاباتی فرمانده نیروی زمینی ارتش / خانواده و همرزمان‌تان را به شرکت در انتخابات ترغیب کنید

اظهارات انتخاباتی رییس عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش/ شدیدترین جنگ دشمن علیه ما شروع شده است

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب چهار راهبرد «مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت» را برای اتتخابات تعیین کرده اند، تصریح کرد: همه ما در هر پست و مقامی که هستیم، وظیفه داریم این راهبردها را نصب‌العین قرار داده و برای تحقق آنها حداکثر تلاش خود را انجام دهیم.

قاضی، حضور پرشور در انتخابات را راه حل مشکلات کشور و موجب اقتدار بیش از‍ پیش نظام اسلامی در عرصه های بین المللی دانست و تاکید کرد: فرصت انتخاب و حضور در انتخابات یکی از نعمت های بزرگ انقلاب اسلامی است که باید آن را ارج نهیم و با انتخاب نفرات اصلح، کاردان، متعهد و متخصص راه پیشرفت کشور در عرصه های گوناگون را هموارتر سازیم.

انتخابات زمینه امید و نشاط سیاسی را فراهم می‌کند

جانشین نیروی هوایی ارتش نیز در این جلسه با اشاره به نقش مجلس در جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: مجلس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه و بالایی برخوردار است و محور مهم قانونگذاری و تصمیم‌گیری ها محسوب می شود.

امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان با تاکید بر اینکه انتخابات مظهر شعور سیاسی یک ملت است و حضور در انتخابات موجب تقویت پایه های نظام می شود، افزود: انتخابات در نظام مردم‍سالاری دینی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با سازوکاری که دارد می تواند مانع از انحرافات مختلف در یک نظام سیاسی شود.

وی اضافه کرد: این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در موقعیتی برگزار می شود که جمهوری اسلامی ایران با پیمودن مسیر مقاومت و پایداری در برابر فشارهای توام جهانی، به یکی از قدرت های برتر راهبردی منطقه غرب آسیا تبدیل شده است و امروزه شاهد افزایش عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

جانشین نیروی هوایی ارتش با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) درباره انتخابات گفت: معظم له فرمودند که همه وظیفه دارند زمینه یک انتخابات پرشور را فراهم کنند، از این رو همه ما وظیفه داریم برای این مهم تلاش کنیم.

امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان با اشاره به نقش دشمن در ناکارآمد جلوه دادن دولت و نظام اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی می خواهند با ایجاد ناامنی، بحران ها و دعواهای حزبی، دولت و نظام را ناکارآمد و ضعیف جلوه دهند و همچنین از طرفی قصد دارند دستاوردهای نظام را کم رنگ کنند اما برگزاری انتخابات زمینه ساز امید و نشاط سیاسی در کشور می شود.

۲۱۹۲۱۸

منبع: khabaronline-1860724

ارسال نظر