افزایش عمق راهبردی نظام جمهوری اسلامی به روایت اظهارات فرمانده ارشد ارتش

امیر سرتیپ خلبان هادیان گفت: این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در موقعیتی برگزار می‍‌شود که جمهوری اسلامی ایران با پیمودن مسیر مقاومت و پایداری در برابر فشارهای توام جهانی، به یکی از قدرت‍های برتر منطقه راهبردی غرب آسیا تبدیل شده و امروزه شاهد افزایش عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

افزایش عمق راهبردی نظام جمهوری اسلامی به روایت اظهارات فرمانده ارشد ارتش

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین به نقل از ارتش، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع کارکنان نیروی هوایی ارتش با اشاره به نقش مجلس در جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: مجلس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه و بالایی برخوردار است و محور مهم تصمیم‌گیری ها و قانونگذاری محسوب می‍شود.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه انتخابات مظهر شعور سیاسی یک ملت است و حضور در انتخابات موجب تقویت پایه های نظام می‍شود، افزود: انتخابات در نظام مردم‍سالاری دینی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با سازوکاری که دارد می تواند مانع از انحرافات مختلف در یک نظام سیاسی شود.

افشای جزئیات جدید از حمله تروریستی کرمان/ ۱۶ بمب آماده انفجار بود/ عامل انتحاری دوم کجا منفجر شد؟

ایران به اطلاعات ارتش اسرائیل نفوذ کرد؟/ یکی دیگر از افسران کهنه‌کار کشته شد +عکس

عطریانفر: رفتارهای ضد مشارکتی برخی نهادهای مسوول انتخاباتی، اصلاح شود /کاندیدای مناسب پیدا کنیم، حتماً در انتخابات حمایتش می‌کنیم

امیر سرتیپ هادیان اضافه کرد: این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در موقعیتی برگزار می‍شود که جمهوری اسلامی ایران با پیمودن مسیر مقاومت و پایداری در برابر فشارهای توام جهانی، به یکی از قدرت‍های برتر منطقه راهبردی غرب آسیا تبدیل شده است و امروزه شاهد افزایش عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) درباره انتخابات گفت: معظم له فرمودن؛ همه وظیفه دارند زمینه یک انتخابات پرشور را فراهم کنند، از این رو همه ما وظیفه داریم برای این مهم تلاش کنیم.

جانشین نیروی هوایی ارتش با اشاره به نقش دشمن در ناکارآمد جلوه دادن دولت و نظام درکشور اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی می خواهند با ایجاد ناامنی، بحران ها و دعواهای حزبی، دولت و نظام را ناکار آمد و ضعیف جلوه دهند و همچنین از طرفی قصد دارند دستاوردهای نظام را کم رنگ جلوه دهد، اما برگزاری انتخابات زمینه ساز امید و نشاط سیاسی در کشور می شود.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1860775

ارسال نظر