هشدار رئیس ستاد انتخابات کشور به مجریان برگزاری انتخابات ۱۴۰۲

مهر نوشت: شاهچراغی گفت: هرگونه اقدامی که شائبه جانبداری از نامزدهای انتخاباتی را توسط مجریان انتخابات ایجاد کند، خلاف قانون و خط قرمز ستاد انتخابات کشور است.

هشدار رئیس ستاد انتخابات کشور به مجریان برگزاری  انتخابات ۱۴۰۲

سید محمد تقی شاهچراغی معاون سیاسی وزارت کشور و رییس ستاد انتخابات کشور در نشستی با رؤسا و اعضای ستاد انتخابات در استانداری‌های سراسر کشور که به صورت سمینار آنلاین برگزار شد، افزود: هرگونه اقدامی که شائبه جانبداری از نامزدهای انتخاباتی را توسط مجریان انتخابات ایجاد کند، خلاف قانون و خط قرمز ستاد انتخابات کشور است.

وی ادامه داد: بر مبنای فرامین رهبر معظم انقلاب، رأی مردم امانت است و به همین منظور رؤسای ستاد انتخابات استان‌ها باید نهایت دقت را در این امانتداری انجام دهند.

انتخابات در این استان الکترونیکی برگزار می شود /دبیر ستاد انتخابات: عوامل اجرایی باید به قانون جدید انتخابات اشراف داشته باشند

با این ۵ سند هویتی می توانید رای دهید /پایان ارسال پیامک وضعیت صلاحیت داوطلبان مجلس

انتخابات الکترونیکی در کدام حوزه‌های انتخابیه برگزار می‌شود؟

رییس ستاد انتخابات کشور اضافه کرد: متولی و مجری اصلی انتخابات، مردم هستند و برای افزایش نقش آفرینی مردم در انتخابات در بخش‌های نظارت‌های مردمی برنامه ریزی صورت گرفته است.

شاهچراغی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور فراهم شده است و ان شاءالله شاهد یک حماسه ماندگار توسط ملت عزیز و بزرگ ایران خواهیم بود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان در ۱۱ اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1863385

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار