انهدام ۱۰ تیم تروریستی پس از حادثه کرمان به روایت مقام امنیتی

فارس نوشت: مجید میراحمدی گفت: سیاست جمهوری اسلامی در مقابل گروه‌های تروریستی یک سیاست آفندی است نه پدافندی مانند حمله ای که اخیراً به تروریست‌های ساکن واشغالگر در ادلب سوریه انجام و منشا تهدید مورد هدف قرار گرفت.

انهدام ۱۰ تیم تروریستی پس از حادثه کرمان به روایت مقام امنیتی

سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: بعد از عملیات تروریستی در کرمان تا امروز بیش از ده تیم تروریستی توسط دستگاهای اطلاعاتی شناسایی و منهدم شده‌اند.

میر احمدی یادآور شد: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و نیروهای مسلح با مجاهدت شبانه روزی در حال مقابله با توطئه دائمی دشمنان هستند و گاهی هم اگرنسبت به شناسایی و دستگیری باندها وشبکه های تروریستی اطلاع رسانی نمی‌شود برای این است که امنیت روانی جامعه حفظ شود البته اطلاع رسانی بموقع وسنجیده خود برای مردم اعتماد و دلگرمی واطمینان ایجادمی کند متاسفانه عده‌ای جاهل ویا مغرض وبااهداف سیاسی مجاهدت‌های شبانه روزی را نادیده می گیرند.

معاون امنیتی وزارت کشور: وارد جنگ موریانه ای شده ایم /نخبگان و چهره هایی که بر افکار عمومی تاثیر گذارند در اولویت دشمنان هستند

حمله موشکی به پاکستان اشتباه بود اما هشدار به اقلیم کردستان کار درستی بود

معاون امنیتی وزیر کشور تصریح کرد: سیاست جمهوری اسلامی در مقابل گروه‌های تروریستی یک سیاست آفندی است نه پدافندی مانند حمله ای که اخیراً به تروریست‌های ساکن واشغالگر در ادلب سوریه انجام و منشا تهدید مورد هدف قرار گرفت.

وی افزود: مدافعان حرم و امنیت در هزار کیلومتر دورتر از مرزهای جمهوری اسلامی مجاهدت کرده و می کنند و این به این دلیل بوده و هست که در داخل جغرافیای ایران مردم ما و در منطقه مسلمانان بی گناه و بی پناه مورد تهدید عملی تروریست‌ها قرار نگیرند اگر این اقدامات نبود هر روز و در نقاط مختلف کشور مواجه با حوادث تلخ و جانسور شبیه اقدام تروریستی درگلزار شهدا کرمان بودیم.

میراحمدی گفت: امروز مدافعان حرم وسربازان گمنام امام زمان و محافظان امنیت در مرزها با یک هدف و در یک سنگر بر علیه تروریست‌های مورد حمایت آمریکا ورژیم صهیونیستی می جنگند. امروز سر اژدهای داعش رژیم صهیونیستی است و تا این سرقطع نشود منطقه توسط این شرور تروریست ناامن خواهدبود. انشالله با فروپاشی رژیم منطقه امن خواهد شد.

۲۱۹۲۱۸

منبع: khabaronline-1863534

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار