نقشه دشمنان برای کاهش مشارکت در انتخابات به روایت معاون سیاسی سپاه/ راهبردشان بی‌ثبات‌سازی در داخل است

تسنیم نوشت: معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تشریح سناریو و توطئه‌های دشمنان برای انتخابات پیشِ‌رو گفت: راهبردی که آنها در مقابل ما اتخاذ کرده‌اند بی‌ثبات‌سازی در داخل است که مقدمه آن کاهش مشارکت در انتخابات است.

نقشه دشمنان برای کاهش مشارکت در انتخابات به روایت معاون سیاسی سپاه/ راهبردشان بی‌ثبات‌سازی در داخل است

سرتیپ‌دوم پاسدار یدالله جوانی در همایش تبیینی میقات روحانیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری و مرکزی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره انتخابات اظهار داشت: اگر این انتخابات ضعیف برگزار شود دشمن فشارها را بیشتر می‌کند.

وی افزود: وقتی رفتار دشمنان را در عرصه‌های مختلف و در رسانه‌های معاند بررسی می‌کنیم نشانه‌هایی از طراحی یک سناریو برای توطئه‌های مختلف می‌بینیم که مقدمه آن عدم مشارکت مردم در انتخابات است. دشمنان برای انتخابات نقشه‌های شوم زیادی کشیده‌اند تا انتخابات را طوری رقم بزنند که مشارکت کاهش پیدا کند و زمینه برای توطئه‌های بعدی فراهم شود.

وی تصریح کرد: برآوردهای اطلاعاتی نشان می‌دهد که مطلوب دشمنان این است که در درجه اول با تمرکز بر زنده نگه‌داشتن فتنه در سالگرد حوادث سال ۱۴۰۱، فضای کشور طوری رقم بخورد که اصلاً انتخابات برگزار نشود.

سردار جوانی گفت: در مرحله بعد دشمنان به‌دنبال این هستند که اگر هم انتخابات برگزار شد ایران اسلامی با بحران مشروعیت روبه‌رو شود طوری که کسی پای صندوق رأی نیاید. حوادث شکل‌گرفته در منطقه موقعیت جبهه مقاومت را تقویت کرده است و مقدمات نابودی رژیم صهیونیستی به‌عنوان مانع اصلی شکل‌گیری تمدن اسلامی و فرج فراهم شده است.

معاون سیاسی سپاه یادآور شد دشمنان فهمیده‌اند که راهبرد نظامی نمی‌تواند در مقابل جمهوری اسلامی کارساز شود و یک راهبرد پرریسک است که جواب نمی‌دهد و همچنین فهمیدند تحریم‌ها حرکت ما را متوقف نکرده است و سیمای جمهوری اسلامی سیمای یک کشور تحریم‌شده نیست و هر روز یک دستاورد را رونمایی می‌کند. راهبردی که آنها در مقابل ما اتخاذ کرده‌اند بی‌ثبات‌سازی در داخل است که مقدمه آن کاهش مشارکت در انتخابات است.

سردار جوانی گفت: مقام معظم رهبری برای انتخابات ۴ راهبرد امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت را برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان ترسیم کرده‌اند که سه راهبرد اول زمینه تحقق راهبرد چهارم خواهد بود. اگر ‌بخواهیم دشمنان را ناامید کنیم و توطئه‌های آنها را خنثی کنیم باید جهاد مشارکت راه بیندازیم و یک انتخابات پرشور را برگزار کنیم.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1866335

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار