پیش‌بینی سخنگوی دولت از نتیجه مسابقه ایران و قطر

سخنگوی دولت گفت: گزارش ویژه خزانه داری کل کشور به هیات دولت ارائه شد.

پیش‌بینی سخنگوی دولت از نتیجه مسابقه ایران و قطر

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد، با موفقیت به مرحله فینال راه پیدا کرده و به قهرمانی برسند.

وی ادامه داد: ان‌شاءالله با ۳ گل قطر را می‌بریم. برد تیم ملی برای مردم بهترین عیدی است.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از فارس و ایسنا می خوانید؛

در جلسه امروز هیات دولت گزارش ویژه خزانه داری کل کشور ارائه شد، با همکاری وزارت اقتصاد و بانک مرکزی، حساب واحد خزانه نهایی شد و هم زیرساخت های پرداخت به ذی نفع نهایی کامل شد، امروز از این زیر ساخت نهایی رونمایی شد.رئیس جمهور تاکید کردند باید از این زیر ساخت ها و ظرفیت قانونی برای ارتقای شفافیت، نظارت پذیری،جلوگیری از خلق پول و نقدینگی بهره برداری شود.

* پایان این هفته و روز یکشنبه به مناسبت ۲۲ بهمن، اعضای هیأت دولت سفرهایی را به سراسر کشور خواهند داشت پروژه‌های زیادی را به صورت حضوری افتتاح می کنند و طرح هایی نیز از سوی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح خواهد شد.

*{ با اشاره به برخی از مصوبات امروز جلسه هیأت دولت}: هیأت دولت در این جلسه با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی مناطق سیل‌زده استان اردبیل موافقت کرد و آیین‌نامه حمایت از حوزه های سیل زده نیز مورد تایید قرار گرفت.

* امروز آیین‌نامه‌ای تصویب شد که مطابق آن، همه کسانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند و همچنین خانوارهایی که جزو ۳ دهک پایین درآمدی کشور هستند، از پرداخت عوارض جابجایی املاکشان در شهرداری‌ها معاف شدند.

*آیین نامه اجرایی قانون انتصاب اشخاص در مشاغل حساس، به تصویب هیات وزیران رسید و فرآیندهای اجرایی الکترونیکی با حفظ سرعت و دقت در پاسخ به استعلامات مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

* بنا به پیشنهاد وزارت علوم امروز مقرر شد بازی‌های همبستگی دانشجویان کشورهای اسلامی به میزبانی ایران در سال آینده در راستای دیپلماسی ورزشی و علمی در حوزه آقایان و بانوان برگزار شود.

۲۷۲۱۵

منبع: khabaronline-1870194

ارسال نظر