متکی: باب مذاکره باز است

سخنگوی شورای وحدت اعلام کرد: برای اینکه وحدت بین نیروهای انقلابی و ارزشی فراهم آید، کماکان باب مذاکره با آن‌ها و تشکل‌های انقلابی باز است تا هر جا که لازم باشد مذاکره صورت پذیرد.

متکی: باب مذاکره باز است

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، یکصد و بیستمین نشست هیئت عالی که صبح سه شنبه ۲۴ بهمن ماه برگزار شد مقرر شد لیست نهایی شورای وحدت در تهران و استانها برای انتخابات مجلس شورای اسلامی به زودی ارائه گردد.

بنابر گزارش فارس، منوچهر متکی، دبیر اجرایی و سخنگوی شورای وحدت با اشاره به این مطلب گفت: با جمع زیادی از نامزدهای مجلس شورای اسلامی جلسات مصاحبه و ارزیابی برگزار کرده ایم و این مصاحبه ها با حضور اعضای هیئت عالی و در فضایی کارشناسی و نخبگانی صورت پذیرفته است.

وی افزود: با جمع بندی این مصاحبه ها و اخذ جمع بندی فرایند شورای وحدت در استانها ، به زودی لیست نهایی و مستقل شورای محل ارائه خواهد ش و در تهران، فعلاً دو برابر ظرفیت یعنی ۶۰ نفر را معرفی و مجددا ارزیابی نهایی خواهیم داشت.

متکی همچنین افزود: در عین حال برای اینکه وحدت بین نیروهای انقلابی و ارزشی فراهم آید، کماکان باب مذاکره با آن‌ها و تشکل‌های انقلابی باز است تا هر جا که لازم باشد مذاکره صورت پذیرد.

وی همچنین گفت: در برخی حوزه ها افراد و نامزدهای شورای وحدت قطعی و مشخص شده اند و در برخی استان‌ها نیز در آخرین مرحله تصمیم گیری هستیم لذا جمع بندی و اعلام نهایی را به زودی خواهیم داشت.

۲۱۹۲۱۵

منبع: khabaronline-1872568

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار