چند کاندیدای اقلیت مذهبی برای انتخابات مجلس دوازدهم تایید صلاحیت شدند؟

نماینده مسیحیان ارامنه با اشاره به اینکه مشارکت جامعه ارامنه در انتخابات قبلی ۶۰ درصد بوده است، گفت: در این دوره از انتخابات، ۱۲ داوطلب از جامعه اقلیت‌های مذهبی برای ۵ کرسی مجلس رقابت خواهند کرد.

چند کاندیدای اقلیت مذهبی برای انتخابات مجلس دوازدهم تایید صلاحیت شدند؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، آرا شاوردیان درباره ضرورت مشارکت در انتخابات، اظهار کرد: توصیه من به همه هموطنان این است که در انتخابات شرکت کنند چون با عدم مشارکت هیچ اتفاقی نمی افتد. با مشارکت است که می توان نماینده شایسته و با برنامه انتخاب کرد و از او مطالبه‌گری داشت.

وی در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه در کشور مشکلات وجود دارد و ما هم این مشکلات را لمس می کنیم، افزود: با مشارکت می‌توانیم دغدغه و مشکلات اقشار مختلف را به حداقل برسانیم.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس یازدهم درباره عملکرد این مجلس در بعد نظارت، گفت: ما در کمیسیون عمران در حوزه مسکن نظارت داشته‌ایم هرچند شاهد افزایش قیمت مسکن و اجاره بها بوده‌ایم ولی در چارچوب قانون و مسئولیت خود، نظارت داشته ایم. در سایر کمیسیون ها هم نظارت وجود داشته اما گاهی اشکال در اجرای برنامه‌هاست. من معتقدم ۷۵ درصد مجلس یازدهم در بخش نظارت موفق بوده است.

نماینده مسیحیان ارامنه تهران و شمال کشور با اشاره به اینکه مشارکت جامعه ارامنه در انتخابات قبلی ۶۰ درصد بوده است، گفت: در این دوره از انتخابات، ۱۲ داوطلب از جامعه اقلیت‌های مذهبی برای ۵ کرسی مجلس رقابت خواهند کرد.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1875427

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار