اختلافات دولت و مجلس بالا گرفت /بودجه ۱۴۰۳ به مجمع تشخیص رفت

سیدمحمد حسینی گفت: لایحه بودجه‌ هم در شورای نگهبان و هم در مجمع تشخیص در دست بررسی است زیرا در برخی موارد نمایندگان اصرار وزریدند

اختلافات دولت و مجلس بالا گرفت /بودجه ۱۴۰۳ به مجمع تشخیص رفت

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سید محمد حسینی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نامزدهای این دور از انتخابات متشکل از چهره های مختلفی از اساتید، پزشکان، مدیران و نمایندگان ادوار است و جوانان باانگیزه ای نیز در صحنه حضور دارند.

آنگونه که ایرنا روایت کرده، وی افزود: دولت و تمامی دستگاه ها به افزایش مشارکت کمک خواهند کرد و به طور قطع با شروع تبلیغات محیطی و مناظره های صدا و سیما مردم با دیدگاه های این افراد آشنا می‌شوند و امید است که شاهد انتخاباتی خوبی باشیم.

معاون‌ پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: حدود ۱۵ هزار و ۲۰۰ نامزد تایید صلاحیت شده اند و به نوعی ۷۵ درصد از نامزدها متشکل از چهره های اصولگرا و اصلاح طلب تایید شده اند.

حسینی با تاکید بر اینکه مجلسی که با پشتوانه قوی مردم باشدبه طور قطع در حل مشکلات کشور و کاهش مشکلات تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: لایحه بودجه‌ هم در شورای نگهبان و هم در مجمع تشخیص در دست بررسی است زیرا در برخی موارد نمایندگان اصرار وزریدند و امید است طی این دو هفته باقی مانده به نتیجه نهایی برسد.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1875495

ارسال نظر