آقای سعید جلیلی! ذلیل کردید مردم را /شما نماینده ایدئولوژیک کاسبان تحریم هستید /با ایستادن در برابر برجام، خائن به ملت و مملکتید

نامه محمد مهاجری به سعید جلیلی که مربوط به ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ بود در فضای مجازی دست به دست می شود.

آقای سعید جلیلی! ذلیل کردید مردم را /شما نماینده ایدئولوژیک کاسبان تحریم هستید /با ایستادن در برابر برجام، خائن به ملت و مملکتید

محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در گفتگویی که با خبرگزاری خبرآنلاین انجام داده، در خصوص نامه ای که از وی خطاب به سعید جلیلی در رسانه ها بازنشر شده است، گفت که این نامه در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ منتشر شده بوده اما با این حال محتوای آن به قوت خود باقی است.

متن نامه به شرح زیر است:

به: آقای سعیدجلیلی

نه سلام، نه علیک

نمی دانم چه کاره دولتید اما می دانم در دیدار مسئولان وزارت کشاورزی گفته اید که به رئیس جمهور نوشته اید مردم به فلان مقدار کالری روزانه احتیاج دارند و براساس مبانی دینی، عقلی، اخلاقی و طبق قانون‌اساسی، تامین خوراک و برطرف نمودن محرومیت در زمینه تغذیه از کارویژه‌های مجموعه نظام و دولت است.

خوش به حال این ملت و دولت، که بزرگمردی چون شما را دارند که از جوشش ذهن فعال و نبوغ بیکرانتان برخوردارند. اگر امثال جنابعالی نبودید واقعا ما مردم خاک بر سر، در چه مزبله ای زندگی می کردیم؟

آقای جلیلی! ذلیل کردید مردم را. این ایده های طلایی شما یعنی اینکه مردم صدقه بگیر و صدقه خور دولت شوند. از صدقه سر شماست که ملت در تحریم شدید به سر می برد.

شما نماینده ایدئولوژیک کاسبان تحریمید که ذلت مردم را تئوریزه می کنید و حالا در نقش منجی ظاهر می شوید تا لقمه نانی جلوی ملت بیندازید و کالری شان را تامین کنید.

اگر تحریم نباشد، مردم بلدند نان خود را درآورند و دست شان پیش دولت دراز نباشد. امثال شما که با ایستادن در برابر برجام، خائن به ملت و مملکتید حالا می خواهید نقش ژان والژان را بازی کنید، اما فقط مردم را عصبانی تر می کنید.

همان نقشی که با کمک دستهای پشت پرده در هواکردن برجام بازی کردید و آب به آسیاب اسرائیل و امریکا ریختید، برای هفت نسل مان بس است.

راستی، مردم تا کی و چقدر باید هزینه حضور امثال جنابعالی را بپردازند؟

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1875511

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار