تصمیم انتخاباتی جبهه پایداری به روایت خضریان

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت که جبهه پایداری در صورت نرسیدن به وحدت با سایر گروه‌های انقلاب اسلامی لیست ۳۰ نفره جداگانه‌ای در تهران منتشر خواهد کرد.

تصمیم انتخاباتی جبهه پایداری به روایت خضریان

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، علی خضریان با حضور در غرفه ایسنا در نمایشگاه رسانه‌های ایران در گفت‌وگویی اظهار کرد: جبهه پایداری ارزیابی نامزدهای انتخابات در تهران و در سراسر کشور را بر مبنای شاخص ها به پایان رسانده و انتشار لیست های مورد حمایت جبهه پایداری در کشور از روز گذشته آغاز و به مرور طی روزهای آینده در همه استان ها منتشر می شوند.

وی ادامه داد: درباره تهران نیز، از شب گذشته در جلسه شورای مرکزی جبهه پایداری، بررسی کاندیداهای جبهه پایداری که بر مبنای شاخص‌های اعلام شده مورد مصاحبه قرار گرفتند، شروع شده و ان‌شاءالله در جلسه امروز عصر ادامه می‌یابد.

خضریان در عین حال گفت: البته این به معنای ارائه لیست جداگانه از سوی جبهه پایداری در تهران نیست. بلکه بدان معناست که هم ما کاندیداهای مدنظرمان را بر اساس شاخص ها تعیین کرده و همزمان گفتگو برای رسیدن به وحدت با سایر گروه های انقلابی را پیگیری می‌کنیم و هم لیست ۳۰ نفره جبهه پایداری را آماده می کنیم.

وی بیان کرد: این وحدت می‌تواند انتشار لیست واحد و یا با اشتراکات بالا باشد که بر مبنای شاخص‌ها می‌تواند زمینه ساز وحدت با دیگر گروه های انقلاب را فراهم کند. در غیر این صورت لیست ۳۰ نفره جداگانه جبهه پایداری از تهران منتشر خواهد شد.

۲۱۹۲۱۸

منبع: khabaronline-1875621

ارسال نظر