حسینی بوشهری: رای مردم پشتوانه‌ای برای استمرار این انقلاب الهی است

نایب رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: رای مردم پشتوانه‌ای برای استمرار این انقلاب که الهی، محمدی، علوی، فاطمی و حسینی است، خواهد بود.

حسینی بوشهری: رای مردم پشتوانه‌ای برای استمرار این انقلاب الهی است

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شامگاه چهارشنبه در جمع مردم سعدآباد شهرستان دشتستان بوشهر اظهار کرد: شرکت در انتخابات باعت سربلندی ما خواهد بود. انقلاب اسلامی ایران از جنس مارکسیستی و لیبراستی نیست بلکه بر پایه مردم سالاری دینی استوار شده است.

بنابر گزارش ایرنا، نایب رییس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نتیجه سرمایه گذاری ما با مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفندماه ثمره اش ظاهر می شود، تصریح کرد: دشمن در آن روز متوجه می شود ملت ما همانند گذشته استوار و پای کار انقلاب هستند و خواهند بود.

حسینی بوشهری با بیان اینکه کسی که قانون را رعایت می کند دلهره ای ندارد، عنوان کرد: ما باید تمامی دستورات پروردگار عالم که از طریق رسول اکرم(ص)، ائمه(ع) و عالمان دین برای ما بیان کرده اند، عمل کنیم و خود را تسلیم فرمان خدا بدانیم.

وی ادامه داد: انسانی که خدا باور هست باید این اصل در سراسر زندگی اش وجود داشته باشد. هر چند امام راحل (ره) امروز در میان ما نیست اما روح ملکوتی ایشان در جامعه ما سایه افکن است و در روز انتخابات منتظر عمل ما خواهد بود.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: خدامحوری یکی از ویژگی های اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و حضرت علی اکبر بود. به این معنا که خدا را محور زندگی خود قرار می دادند.

وی با اشاره به اینکه خدامحوری و خداباوری الزاماتی دارد، گفت: یکی از این الزامات برای نسل جوان ما این است که خدا را همواره ناظر بر اعمال و رفتار خود به شمار آورند. خداوند سرآمد تمامی نظارگران است و باید همواره به اعمال مان در زندگی توجه کنیم.

27215

منبع: khabaronline-1875888

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار