سردار سپاه هشدار داد /درباره امنیت با هیچ کس و هیچ جریانی تعارف نداریم

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: هر گام و تلاشی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گامی ارزشمند برای افزایش و تحکیم امنیت نیز به‌شمار می‌آید.

سردار سپاه هشدار داد /درباره امنیت با هیچ کس و هیچ جریانی تعارف نداریم

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، گردهمایی فصلی فرمانده نیروی زمینی سپاه با سران طوایف، مولوی‌ها و ریش سفیدان استان سیستان و بلوچستان و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان امنیتی بعد از ظهر امروز به میزبانی قرارگاه منطقه‌ای قدس در زاهدان برگزار شد.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه در این نشست، اظهار داشت: امنیت، اساس آرامش و توسعه و پیشرفت و زیربنای زندگی و فعالیت است و از همین رو دشمن برای سلب و آسیب زدن به آن، سرمایه‌گذاری زیادی کرده است.

وی افزود: امنیت، یکی از مهمترین ارکان حیاتی، خط قرمز و محور وحدت ما به شمار می‌آید و بنابراین درباره آن کاملاً حساس هستیم و از هیچ اقدامی برای صیانت و پاسداری از آن دریغ نمی‌کنیم و درباره آن با هیچ کس و هیچ جریان و قدرتی تعارف نداریم.

پاکپور خاطرنشان کرد: دشمن همه تلاش خود را به‌کار می‌گیرد تا با بعضی از اقدامات کور، امنیت منطقه را دچار چالش کند و آرامش و آسایش مردم را بر هم زند که استخدام و اجاره کردن عناصر و آدم‌های معلوم‌الحال و ایجاد و پشتیبانی از گروهک‌های تروریستی نیابتی در چارچوب همین اقدامات دنبال می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: توسعه در سایه امنیت به دست می‌آید و مهم‌ترین عامل جلوگیری از توسعه، ایجاد ناامنی است که دشمنان همیشه این موضوع را دنبال می‌کنند تا در منطقه توسعه‌ای صورت نگیرد.

پاکپور به انتخابات و اهمیت آن اشاره کرد و گفت: حضور آگاهانه، هوشمندانه و حداکثری مردم در انتخابات، ضامن رشد و پیشرفت و تحکیم امنیت و ناکامی دشمن است.

وی افزود: از همین رو هر گام و تلاشی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گامی ارزشمند برای افزایش و تحکیم امنیت نیز به شمار می‌آید.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1877938

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار