کرباسچی: صندوق رأی را هیچگاه نباید رها کرد

کرباسچی گفت:مطهری و دوستان‌شان به‌عنوان نیروهای میانه‌رو، برنامه‌ای تهیه کردند و گفته‌اند ۸  مسئله را  دنبال می‌کنند. اگر ۲ مورد را هم اجرا کنند برای مردم خیر دارد.

کرباسچی: صندوق رأی را هیچگاه نباید رها کرد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، غلامحسین کرباسچی، دبیرکل پیشین حزب کارگزاران، گفت: کاندیداهای بسیاری از گروه‌های سیاسی در این انتخابات تایید صلاحیت نشدند. دلایل این عدم تایید صلاحیت‌ها هم گفته نمی‌شود. برخی می‌گویند مجلس از خاصیت افتاده و بسیاری از کارها خارج از مجلس صورت می‌گیرد. این صحبت‌ها در مقام تحلیل درست است و شاید خیلی‌هایشان واقعیت داشته باشد، اما ورای یک تحلیلگر سیاسی باید در مقام کنشگر سیاسی چه کنشی داشته باشیم؟ و در موقعیت انتخابات مردم چه کنند؟

به گزارش هم‌میهن، وی افزود: شرکت نکردن در انتخابات می‌تواند روی آن خیر اندک در زندگی روزمره مردم اثر بگذارد.اگر تعداد اندکی باشند که درد ملت را بگویند و جلوی افراط کاری‌ها را بگیرند، تاثیرگذار خواهد بود. آقای مطهری و دوستان‌شان به‌عنوان نیروهای میانه‌رو، برنامه‌ای تهیه کردند و گفته‌اند ۸ مسئله را دنبال می‌کنند. اگر ۲ مورد را هم اجرا کنند برای مردم خیر دارد. معتقدم هیچگاه نباید صندوق رای را رها کرد.این ایده‌آل کسانی است که می‌خواهند هر حرفی دلشان خواست بزنند و گرفتار مجلسی نباشند که فریادی در آنجا بلند شود.

۲۷۲۱۱

منبع: khabaronline-1878657

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار