پیام آیت‌الله مظاهری به مناسبت انتخابات

آیت الله مظاهری با انتشار پیامی در استانه انتخابات ششمین دورۀ انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دورۀ انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از حقّ شرعی و ملّی خود استفاده خواهند کرد.

پیام آیت‌الله مظاهری به مناسبت انتخابات

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، پیام آیت‌الله العظمی مظاهری در آستانۀ برگزاری ششمین دورۀ انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دورۀ انتخابات مجلس شورای اسلامی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، عرصۀ اِعمال حقّ سرنوشت مردم و ظهور اتّحاد ملّی و جمهوریّت است. از این رو مردم بزرگوار و صبور، به امید خداوند متعال، با وجود همۀ مشکلات و گلایه‌ها، خصوصاً معضلات طاقت‌فرسای اقتصادی و اجتماعی، با مشارکت در انتخابات، از حقّ شرعی و ملّی خود استفاده خواهند کرد و در کمال آگاهی و تقوا، بر معیار حق و بر اساس انتخاب اصلح، تصمیم‌گیری خواهند نمود.

چنانکه وظیفه و تکلیف انتخاب‌شوندگان نیز برای اداءِ مسئولیت‌های شرعی و قانونی خود و خدمت بی‌منّت به ملّت نجیب و بزرگوار ایران و پای‌بندی به دین و اخلاق و قانون و پیگیری مجدّانه و صادقانۀ مطالبات به‌حقّ مردم، سنگین و خطیر است و باید بدانند که مشروعیّت آنان در گرو توجه و التزام دائمی به این امور خواهد بود.

از خداوند تعالی صلاح و سداد و سرافرازی ملّت عظیم‌الشأن ایران را مسألت می‌کنم.

حسین المظاهری

۱۰/ اسفند/۱۴۰۲

۱۹/شعبان المعظم/۱۴۴۵

۲۱۹۲۱۹

منبع: khabaronline-1878758

ارسال نظر