هشدار فرمانده ارشد سپاه درباره مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم/ باید خیلی سریع پای کار برویم

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه باید برای حل مشکلات پای کار برویم، گفت: مشکلات اقتصادی و معیشت موضوع دائمی همه مردم و مورد توجه اسلام است، باید به آن طبق آنچه در اسلام گفته شده، پرداخت.

هشدار فرمانده ارشد سپاه درباره مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم/ باید خیلی سریع پای کار برویم

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهید همت در شهرضا اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران به برکت امام حسین(ع) و الگو گرفتن از قیام آن حضرت، توسط امام خمینی(ره) شکل گرفت، همه ملت پشت سر امام خود آمدند و اکنون قریب ۴۵ سال است این انقلاب پر قدرت به مسیر خود ادامه می دهد.

آنگونه که فارس روایت کرده، وی افزود: پس از بنیان گذار انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای قریب ۳۵ سال است امامت و رهبری این حکومت اسلامی را بر عهده دارد و روزی به صاحب اصلی آن یعنی ولی عصر(عج) تحویل داده خواهد شد و تحقق این مهم، پای کار نظام بودن و پیروی از ولایت است.فدوی با بیان اینکه خداوند این عنایت را به نسل ما خواهد داشت، این نسل دلدادگی کامل به نهضت اسلامی پیدا کردند، گفت: شیطان بزرگ آمریکا ۴۵ سال است بدون حتی یک روز تعطیلی به دشمنی با جبهه حق انقلاب اسلامی پرداخته و به اعتراف خودشان یک پیروزی بر انقلاب اسلامی نیافتند.جانشین فرمانده کل سپاه افزود: امکانات مادی دشمنان قابل مقایسه با ما نیست، در طول این ۴۵ سال نتایج متفاوت بوده و همیشه جبهه حق به پیروزی رسیده است.

وی با بیان اینکه اگر دستور خدا و پیامبر خدا اجرا نشود، شکست می‌خوریم، ادامه داد: بعد از ۴۵ سال، دشمنان ما اذعان می‌کنند که شکست خوردند، ۵ ماه در غزه غیر از ننگ برای رژیم صهیونیستی چیزی به دنبال نداشت چون بیش از ۲۰ هزار کودک و انسان بی‌گناه را شهید کردند و تمام آنچه در ۷۵ سال بافته بودند بر فنا رفت و مردم جهان از جنایات رژیم صهیونیستی و آمریکا آگاه شدند.

۹۲ درصد کشورهای دنیا علیه رژیم صهیونیستی تجمع برگزار کردند

فدوی با بیان اینکه ۹۲ درصد کشورهای دنیا علیه رژیم صهیونیستی تجمع برگزار کردند، بیان کرد: ام القرای انقلاب اسلامی در ایران هر جایی نفسش خورد آنها هم به مثابه ام القرا رفتار کردند و خداوند در آنجا هم به وعده خود عمل کرد و این پیروزی‌ها به دست آمد.جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ هزار شهید در انقلاب اسلامی، یک سرمایه بی انتهایی است، گفت: جوانان فقط تصاویر آنها را دیده‌اند و عاشق آنها شدند به خاطر آن که هدف‌شان در راستای قیام امام حسین(ع) بوده است.

وی ادامه داد: یکی از آن ستارگان که به مثابه اسطوره‌ای درآمد شهید همت است، شهدایی مثل شهید همت، خرازی، کاظمی، باکری در ردیف اسطوره‌هایی قرار گرفتند که قرن‌های بعد اسم آنها دل‌های دلداگان را سرشار از شور و شعف خواهد کرد.

فدوی با بیان اینکه خدا اسم این ستارگان را در دل‌ها زنده نگه داشته است، بیان کرد: در کشورهای دیگر دل‌ها معطوف شهید سلیمانی شد، شهید سلیمانی وقتی اسم شهید همت و کاظمی می‌آمد تاب خود را از دست می‌داد؛ این رویه‌ای است که از جبهه بر حقی بر می‌آید که ولی خدایی بنیانگذار آن و ولی دیگری ادامه دهنده آن بود.جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در سراسر کشور بیان کرد: در بعضی از سال‌ها تا صد هزار مراسم برای شهدا برگزار شده و این افتخار بزرگی است.

فدوی با بیان اینکه هرجایی را نگاه می‌کنیم عکس و اسم شهدا است و این یادآوری به ما است، گفت: خداوند اجازه شفاعت به شهید داده است برای اینکه به همه بگوید اگر همین روند را طی کنیم برای انجام دستورات خدا و ولی خدا، خدا به وعده‌اش عمل می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: شهید همت در این خاک بزرگ شد و به فرماندهی لشکر ۲۷ محمد رسول الله رسید، هنوز رزمندگان وقتی اسم حاج همت می‌آید شور و شعف به آنها دست می‌دهد.وی با اشاره به اینکه با افتخار در چهل و ششمین سال بعد از پیروزی انقلاب هستیم، افزود: در تمام این سال‌ها افتخارات بی‌شماری داشته‌ایم و دشمنان ما به این پیروزی‌ها اذعان می‌کنند اما مشکلاتی هم داریم چون پای کار نرفته‌ایم که آن را حل کنیم.

فدوی عنوان کرد: آمریکا و متحدانش در برابر رزمندگان یمن مستأصل شدند چون راه حق است و خداوند ضمانت کرده است که پیروزی وجود دارد.جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه باید دائم بصیرت‌مان را برای مقابه با دشمنان جدید افزایش دهیم، تصریح کرد: ما تونسته‌ایم جبهه باطل آمریکا را در این ۴۵ سال شکست بدهیم و هیچکدام از روسای جمهور آمریکا نتوانستند یک پیروزی به دست آورند، وزیر خزانه‌داری آمریکا گفته در این مدت حتی ما یک پیروزی در ایران به دست نیاورده‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه باید برای حل مشکلات پای کار برویم، گفت: مشکلات اقتصادی و معیشت موضوع دائمی همه مردم و مورد توجه اسلام است، باید به آن طبق آنچه در اسلام گفته شده، پرداخت.

فدوی تصریح کرد: باید خیلی سریع پای کار برویم و معضلات را حل کنیم، در ایران نیروی انسانی متخصص به وفور داریم و می‌توانیم مثل بقیه کارها آن را حل کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: خبیثان عالم در داخل و خارج دائم به دنبال شک و تردید هستند که همه دستاوردهای انقلاب اسلامی و مردم را به حاشیه ببرند و به برکت شهدا پای کار می‌رویم و اقتصاد و معیشت را درست می‌کنیم.

فدوی خاطرنشان کرد: یاد شهید همت و شهدای شهرضا و رفقای همت شهیدان خرازی، باکری، کاظمی، زین‌الدین و سلیمانی را گرامی میداریم و آرزو داریم که خداوند به لحاظ دل‌مان که همواره با شهدا بوده به ما عنایت کند.

به گزارش فارس، در این یادواره از محمدمهدی همت فرزند شهید همت تجلیل به عمل آمد، لازم به ذکر است این یادواره به همت شهرداری شهرضا برگزار شد.

۲۱۹۲۱۸

منبع: khabaronline-1881844

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار