بازدید سرلشکر سلامی از کاروان‌های راهیان نور +عکس

فرمانده کل سپاه با حضور در یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار، با اعضای کاروان‌های راهیان نور و خادمان این مکان از نزدیک دیدار و گفت‌ وگو کرد.

بازدید سرلشکر سلامی از کاروان‌های راهیان نور +عکس

یه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی پس از حضور در یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار به همراه فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان با شناور از مرز آبی اروندرود بازدید کردند و از نزدیک آخرین وضعیت امنیتی در این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، بر اساس این گزارش سردار سلامی همچنین در یادمان شهدای عملیات والفجر هشت با اعضای کاروان‌های راهیان نور و خادمان این مکان از نزدیک دیدار و گفت‌ وگو کرد.

بازدید سرلشکر سلامی از کاروان‌های راهیان نور +عکس

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه مناطق عملیاتی دفاع مقدس ‌از مناطق پرافتخار کشور ماست اظهار کرد: دفاع مقدس یکی از قطعات سرافراز تاریخ جمهوری اسلامی است چون فرهنگ جهاد و شهادت را در جامعه ما ریشه‌دار کرد.

سرلشکر سلامی همچنین اقدامات زیرساختی از جمله ساخت مسجد در یادمان شهدای عملیات والفجر هشت و احداث مجتمع نمایشگاهی را ارزنده توصیف و بر تکمیل هرچه سریعتر آنها تاکید کرد.

۲۱۹۲۱۸

منبع: khabaronline-1881851

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار