تقاضای متفاوت آذری جهرمی از ابراهیم رئیسی: امروز یک دیدار سرزده هم از فرودگاه امام داشته باشید /صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی را دیده اید؟

وزیر دولت روحانی خطاب به ابراهیم رئیسی نوشت: تقاضا دارم اگر ممکن است امروز یک دیدار سرزده هم از فرودگاه امام و صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی داشته باشید.

تقاضای متفاوت آذری جهرمی از ابراهیم رئیسی: امروز یک دیدار سرزده هم از فرودگاه امام داشته باشید /صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی را دیده اید؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت دوازدهم در کانال تلگرامی خود نوشت:

جناب آقای رییس جمهور، سلام علیکم

ضمن عرض خدا قوت، جنابعالی در چند روز اخیر دو سفر به مناطقی محروم و آسیب دیده در دشتیاری و ایذه داشته اید و از نزدیک در جریان رسیدگی به مشکلات مردم قرار گرفته اید. امری نیکو و پسندیده.

تقاضا دارم اگر ممکن است امروز یک دیدار سرزده هم از فرودگاه امام و صف شلوغ تخصیص ارز مسافرتی داشته باشید.

ظاهرا با تصمیم دولت، روند تخصیص ارز مسافرتی به گونه ای است که به هر مسافر خارج کشور حدود ۲۰ میلیون تومان یارانه پرداخت می شود. هر چند ممکن است اتخاذ این تصمیم دارای ابعادی عقلایی برای مدیریت بازار اسکناس دلار هم باشد اما با آنچه جنابعالی از نزدیک در دشتیاری و ایذه مشاهده فرمودید، قطعا تصدیق می فرمایید که روندی غیرعادلانه و مصداق بارز اسراف است.

شاید بخش قابل توجهی از مسافران هم راضی باشند که دولت جنابعالی منابع عظیم این یارانه غیر ضرور را برای رفع محرومیت زیرساختی در مناطق محروم هزینه نماید.

ان شالله در تدبیر امور موفق باشید.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1882609

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار