در دیدار دبیر شورای عالی امنیت ملی با وزیر دفاع سوریه چه گذشت؟

دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار با وزیر دفاع سوریه گفت: توانمند شدن سوریه به نفع امنیت و ثبات منطقه است و توسعه روابط می تواند به سود ملت های دو کشور و مردم منطقه باشد.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، علی اکبر احمدیان، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در ملاقات با وزیر دفاع سوریه ضمن بر شماری دستاوردهای مقاومت در غزه و لزوم تداوم حمایت از آن، به روابط مستحکم دو کشور که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است اشاره و مقاومت ملت و دولت سوریه به عنوان عضوی از محور مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی را ستود.

بنابر گزارش ایرنا، علی اکبر احمدیان از آن که هنوز بخش هایی از کشور سوریه در اشغال بیگانگان، به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز گروه های تروریستی است، ابراز تأسف کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ضمن تأکید بر گسترش روابط دو کشور در همه ابعاد به ویژه در حوزه اقتصادی و زیارتی، اظهار داشت: توانمند شدن سوریه به نفع امنیت و ثبات منطقه است و توسعه روابط می تواند به سود ملت های دو کشور و مردم منطقه باشد.

وزیر دفاع سوریه ضمن تاکید بر توسعه روابط در همه ابعاد و قدردانی از حمایت های دولت و ملت ایران از سوریه در تمامی سال ها بیان کرد: این روابط از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با نظر مرحوم حافظ اسد شکل گرفت که آقای بشار اسد نیز همان مسیر را ادامه داده و تقویت کرده است.

وی با اشاره به تحولات غزه جهان را به دو بخش قبل و بعد از طوفان الاقصی تقسیم کرد و گفت این تحولات شکست پذیری صهیونیستی را به همگان نشان داد.

27215

منبع: khabaronline-1885329

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار