شکست استادِ لابی ها در آخرین حضورش در انتخابات /ماجرای اختلاف قالیباف و باهنر چه بود؟

هم‌میهن در یادداشتی از حضور محمدرضا باهنر در انتخابات ۱۴۰۲ روایت کرده است.

شکست استادِ لابی ها در آخرین حضورش در انتخابات /ماجرای اختلاف قالیباف و باهنر چه بود؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، محمدرضا باهنر نیز همچون دیگر چهره‌های شاخص سیاسی، سال شلوغی را پشت سر گذاشت. او پس از چند دوره دوری از مجلس، در آخرین فرصت برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس دوازدهم، نام خود را در بین کاندیداها ثبت کرد. هرچند که ظاهراً کابوس خالص‌سازی او را نیز تحت تاثیر قرار داد. او در اظهارنظری گفته بود که بعید نیست او را نیز ردصلاحیت کنند و معتقد بود که شورای نگهبان باید اجازه دهد تا اصلاح‌طلبان و اعتدالیون نیز وارد انتخابات شوند.

بنابر روایت هم‌میهن، استاد لابی‌های سیاسی که ظاهراً نتوانست این‌بار از قدرت لابی‌گری خود برای سرلیستی در تهران استفاده کند، به نظر می‌رسد که پس از اختلاف با محمدباقر قالیباف بر سر سرلیستی در لیست انتخاباتی شورای ائتلاف، کرمان را به تهران ترجیح داد و رقابت در فضای انتخابات را از این شهر سر گرفت.

هرچند که او در نهایت نتوانست از کرمان نیز راهی بهارستان شود. باهنر پس از شکست در انتخابات کرمان در بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه قصدش ادای دین به مردم شریف زادگاه و افزودن درصدی به مشارکت در انتخابات و لبیک به ندای رهبر انقلاب بود، از مردم این شهر تشکر کرد.


۲۷۲۷

منبع: khabaronline-1886461

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار