پیشنهاد مدیر دولت احمدی نژاد برای جهش تولید در سال ۱۴۰۳

فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید از تجربه‌های گذشته بهره ببریم و از افراد سو استفاده‌گر دوری کنیم و جلوی آنها را بگیریم، در عین حالی که لازم است نظام بانکی کشور به صورت اصولی از تولید و تولید کنندگان حمایت کند.

پیشنهاد مدیر دولت احمدی نژاد برای جهش تولید در سال ۱۴۰۳

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، لطف الله فروزنده دهکردی، فعال سیاسی اصولگرا در خصوص بیانات مقام معظم رهبری در روز اول سال نو، گفت: مقام معظم رهبری در سخنان روز نخست سال ۱۴۰۳ در چند بخش، سخنانی را ایراد فرمودند. در خصوص بخش اقتصادی و همان شعار سال و رشد تولید باید گفت که نه فقط امروز بلکه چندین سال است که مهم‌ترین مشکل ما که مقام معظم رهبری بر آن تاکید فرمودند، موضوع اقتصاد است.

به گزارش مهر، وی افزود: اقتصاد کشور باید خودکفا شود و بتواند بر اساس تولید و ابتکار ایرانی شکل بگیرد و باید بتوانیم گره‌های اقتصادی را با فکر و برنامه‌ریزی برطرف کنیم، زیرا فرمایشات مقام معظم رهبری دستورکاری است که افراد در حوزه‌های خود لازم است بنشینند و در اتاق‌های فکر و برای آن برنامه‌ریزی عملیاتی کنند.

فروزنده تاکید کرد: برای مقابله با هدف‌گذاری دشمن که با فشار اقتصادی و تحریم‌ها به دنبال فروپاشی اقتصاد کشورمان است، باید در تولید ملی جهش ایجاد کنیم و این امر بدون حضور مردم میسر نیست.

کارشناس و تحلیلگر سیاسی با اشاره به نقش مردم در پیروزی انقلاب و جنگ و تحریم‌ها، اذعان کرد: هر کجا که مردم باشند، پیروزی قطعی است و مهمترین مسأله‌ای که باید دولت، مجلس و مسؤولان به آن فکر کنند آن است که سازوکارهای لازم را برای حضور و مشارکت مردم در اقتصاد فراهم کنند.

وی ادامه داد: باید از تجربه‌های گذشته بهره ببریم و از افراد سو استفاده‌گر دوری کنیم و جلوی آنها را بگیریم، در عین حالی که لازم است نظام بانکی کشور به صورت اصولی از تولید و تولید کنندگان حمایت کند.

جزو ۱۰ کشور اول در علوم و فناوری‌های پیشرفته هستیم

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به بخش دیگری از بیانات رهبر انقلاب در خصوص ضرورت داشتن ایمان و امید، گفت: همان‌طور که در چهل و چند سال گذشته در خصوص ایمان و امید مردم به یاری خداوند و وعده‌های الهی تجربه کردیم، هر چقدر که می‌توانیم باید در جهت تقویت ایمان مردم اقدام کنیم، زیرا هر چقدر که ایمان و امید مردم و جوانان افزایش پیدا کند و خلاقیت‌ها رشد کرده، این امر می‌تواند آثارش را در شرکت‌های دانش بنیانی که کارهای غیر ممکن را ممکن کرده‌اند، نشان دهد؛ همان‌طور این خلاقیت‌ها باعث شده است در بسیاری از علوم و فناوری‌های پیشرفته در جهان جزو ۱۰ کشور اول محسوب شویم.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به ظرفیت‌های بالای نیروی انسانی کشورمان از نظر هوش، فعالیت، علم و توانایی، عنوان کرد: متأسفانه شاهد هستیم که برخی به دنبال ناامید کردن و مبهم کردن آینده در نزد مردم و جوانان هستند که امیدواریم آنها هم به خود بیایند و همه اهل قلم در جهت افزایش نشاط در جامعه تلاش کنند.

فروزنده در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مقاومت در منطقه، بیان کرد: استکبار جهانی جنگ تمام عیار را علیه جریان مقاومت در منطقه شروع کرده است، اما خوشبختانه جریان مقاومت جهانی شده است و ایران افتخار دارد که محور این مقاومت باشد و با همه توان از مردم فلسطین و جریان مقاومت حمایت می‌کند.

وی افزود: شاهد هستیم که جوانان در کشورهای منطقه بیدار شده و با داشتن سلاح‌های پیشرفته به خودکفایی رسیده به گونه‌ای که دشمن را مستأصل کرده‌اند.

فروزنده عنوان کرد: البته در جریان جنگ غزه شاهد دو چهره هستیم که یک بخش آن چهره لیبرالیسم غربی است که نشان داد اهمیتی به انسانیت نمی‌دهد. این جنگ باعث شد که دروغ و وحشی گری لیبرالیسم در خصوص حقوق بشر و انسانیت به نمایش گذاشته شود.

وی گفت: از طرفی شاهد ایمان و امید مقاومت غزه هستیم، زیرا ما به وعده الهی باور داریم و قطعاً پیروزی از آن مقاومت و شکست از آن دشمن است، کمااینکه شاهد اختلاف در هیأت حاکمه اسرائیل و نیز در آمریکا هستیم و به زودی شاهد پیروزی جبهه حق و مقاومت خواهیم بود.

۲۷۲۱۱

منبع: khabaronline-1886603

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار