تعطیلی ۲ روز در هفته؛ محور اختلاف دولت و مجلس

معاون پارلمانی رئیس دولت سیزدهم گفت: بعد از حل برخی اشکالات و پذیرفتن بار مالی این لایحه توسط دولت، لایحه عفاف و حجاب هم اکنون در شورای نگهبان درحال بررسی است. پس از ویرایش دوباره لایحه عفاف و حجاب، بندهای این لایحه افزایش پیدا کرد و تکالیفی بر عهده دستگاه ها قرار داده شد.

تعطیلی ۲ روز در هفته؛ محور اختلاف دولت و مجلس

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس دولت سیزدهم در گفتگویی درباره لایحه دو روز تعطیلی در هفته و کاهش ساعات اداری عنوان کرد:کلیات این موضوع که دو روز در هفته تعطیل شود و ساعت کاری در هفته به ۴۰ ساعت برسد را نمایندگان مجلس تصویب کردند. اما گویا هنوز نمایندگان بر سر این که چه روزهایی تعطیل شود و چه ساعاتی کاهش یابد، هنوز با هم اختلاف دارند. نظر دولت بر این است که خودش روزهایی که باید تعطیل شود، را انتخاب کند.

به گزارش همشهری آنلاین، حسینی در ادامه درباره آخرین وضعیت لایحه عفاف و حجاب گفت: بعد از حل برخی اشکالات و پذیرفتن بار مالی این لایحه توسط دولت، لایحه عفاف و حجاب هم اکنون در شورای نگهبان درحال بررسی است. پس از ویرایش دوباره لایحه عفاف و حجاب، بندهای این لایحه افزایش پیدا کرد و تکالیفی بر عهده دستگاه ها قرار داده شد. که به ازای این تکالیف هر وزارت خانه و دستگاهی باید بار مالی را بپذیرد و اجرا کند.

۲۷۲۱۱

منبع: khabaronline-1886793

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار