تأکید یک مقام ارشد نظامی بر ارزیابی دقیق دشمن و ارتقاء آمادگی نیروهای خودی در برابر تهدیدات

امیرسرتیپ دوم رضا کلهری گفت: پیشرفت و اقتدار امروز پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، متکی بر خودباوری و تکیه بر توان داخلی جوانان انقلابی این مرز و بوم است.

تأکید یک مقام ارشد نظامی بر ارزیابی دقیق دشمن و ارتقاء آمادگی نیروهای خودی در برابر تهدیدات

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، امیرسرتیپ دوم رضا کلهری فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب کشور، در بازدید از سایت‌ها و مواضع پدافندی مستقر در استان بوشهر، ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید گفت: نیروی پدافند هوایی ارتش با عزم و اراده جدی، حفظ آمادگی، هوشیاری و ارتقای توان رزم، پیشرفت‌های چشمگیری به دست آورده و به یک قدرت بین‌المللی تبدیل شده است.

بنابر روایت ایلنا، وی با تأکید بر نقش سربازان در تحقق امنیت، افزود: ملت ایران به شما سربازان که امنیت آنها را فراهم می‌کنید، افتخار می‌کنند. سربازانی که در نقاط مختلف مشغول فعالیت شبانه‌روزی هستند و چشمان همیشه بیدار پدافند، با تلاش مداوم و بی‌وقفه خود از حریم آسمان میهن دفاع می‌کند.

امیر سرتیپ دوم کلهری گفت: دشمنان را به صورت مداوم ارزیابی و متناسب با تهدیدات با حفظ آمادگی و هوشیاری توان رزم مان را ارتقاء داده‌ایم.

فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب خاطرنشان کرد: پیشرفت و اقتدار امروز پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، متکی بر خودباوری و تکیه بر توان داخلی جوانان انقلابی این مرز و بوم است.

1۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1887369

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار