تأکید یک مقام ارشد نظامی بر نقش مهم ارتش ایران/ در دفاع مقدس کلیدواژه سرباز معنای متفاوتی پیدا کرد

امیر سرتیپ دوم علی خلیل آبادی گفت: ارتش مظهر اقتدار و عظمت نظام اسلامی است و نقش راهبردی این نیروی خدوم و انقلابی در صیانت از آرمان‌های انقلاب، باید در جامعه برجسته‌ شود.

تأکید یک مقام ارشد نظامی بر نقش مهم ارتش ایران/ در دفاع مقدس کلیدواژه سرباز معنای متفاوتی پیدا کرد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، امیر سرتیپ دوم علی خلیل آبادی جانشین فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق، در ضیافت افطاری در جمع کارکنان وظیفه، با اشاره به اینکه امروز بحث سربازی، موضوعی مهم و اساسی در کشور تلقی می‌شود، اظهار کرد: در گذشته به سرباز نگاه ابزاری می‌شد؛ در حالی که در نظام اسلامی مقوله سربازی ولایت و امام زمان (عج) مطرح بوده و به همین دلیل سربازی در نظام اسلامی، امری مقدس و دارای اهمیت ویژه است.

آنگونه که ایلنا روایت کرده، وی با اشاره به اینکه در هشت سال دفاع مقدس کلید واژه سرباز معنای متفاوتی پیدا کرد، افزود: امروز نیز کلمه سرباز در نظام جمهوری اسلامی ایران به معنای سرمایه انسانی است که می‌تواند سبب ارتقای نظام و افزایش قدرت نظامی شود.

امیر سرتیپ دوم خلیل آبادی به نقش مهم ارتش در تولید قدرت و صیانت از اقتدار نظام اشاره کرد و گفت: ارتش مظهر اقتدار و عظمت نظام اسلامی است و نقش راهبردی این نیروی خدوم و انقلابی در صیانت از آرمان‌های انقلاب، باید در جامعه برجسته‌ شود.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1887393

ارسال نظر