توصیه رئیس خانه احزاب به منتخبان مجلس دوازدهم/ از جنگ بر سر قدرت بپرهیزید

رئیس خانه احزاب گفت: نمایندگان منتخب باید از جدال بر سر صندلی های هیات رئیسه و کمیسیون‌های مجلس دست بردارند و به جای قدرت‌طلبی به منافع به مردم توجه کنند.

توصیه رئیس خانه احزاب به منتخبان مجلس دوازدهم/ از جنگ بر سر قدرت بپرهیزید

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، قدرتعلی حشمتیان، رئیس خانه احزاب، با اشاره به ضرورت حفظ وحدت میان منتخبان مجلس و تلاش برای در اولویت قراردادن مسائل مهم زندگی مردم اظهار کرد: نمایندگان منتخب باید از جدال بر سر صندلی های هیات رئیسه و کمیسیون‌های مجلس دست بردارند و به جای قدرت طلبی به منافع به مردم توجه کنند.

بنابر گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، او افزود: نمایندگان منتخب باید دست در دست یکدیگر و حفظ وحدت برای تورم،گرانی و مشکلات جوانان قدم بردارند و اختلاف افکنی مخالف نظر رهبر معظم انقلاب است .

رئیس خانه احزاب متذکر شد: منتخبان مردم باید به بررسی چالش ها و مسائلی که جامعه با آن مواجه است، بپردازند و سپس برای حل آن چاره اندیشی کنند، نه این که فرصت خدمت خود را در هیاهوی قدرت طلبی هدر بدهند و باید گوش به فرمان فرامین رهبر انقلاب باشند.

حشمتیان گفت: رهبرانقلاب در دوران انتخابات فرمودند که رقابت باید میان همه سلایق و طیف‌ها باشد، اما متاسفانه این امر میسر نشد .اما اکنون آنچه که اهمیت دارد این است که به دلیل شرایط حساسی که در آن قرار داریم فرصت حاشیه پردازی وجود ندارد و دشمنان در حال رصد شبانه روزی و فتنه انگیزی هستند، لذا تنها نسخه شفابخش حفظ وحدت است.

27215

منبع: khabaronline-1887723

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار