طعنه سنگین مهاجری به معاون رئیسی / با این تیم اقتصادی، مطمئن باشید تا سال ۱۴۷۰ هم تورم تک رقمی نمی‌شود!

فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی نوشت: معاون آقای رئیسی از این نکته مطمئن باشد که با این تیم اقتصادی ، سال ۱۴۰۷ که سهل است، سال ۱۴۷۰ هم تورم تک رقمی نمی‌شود.

طعنه سنگین مهاجری به معاون رئیسی / با این تیم اقتصادی، مطمئن باشید تا سال ۱۴۷۰ هم تورم تک رقمی نمی‌شود!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا، در کانال تلگرامی خود نوشت:

آقای سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور برای اینکه از جناب آقای رئیسی دغدغه‌زدایی کند گفته تورم تک رقمی ، مال سال ۱۴۰۷ است، یعنی وعده ای را که سه سال پیش در تبلیغات انتخاباتی آقای رئیسی با طمطراق زیاد عنوان می شد و همان موقع هم معلوم بود ، یک وعده سر خرمن است، لااقل برای ۴سال دیگر محقق نمی شود و ملت سر کار خواهند بود.

پیام نوروزی آقای رئیسی و آمارهایی که ارائه داد، نشان از آن داشت که قطار توهم همچنان بر روی ریل سخنان ایشان ، تلق تولوق کنان پیش می‌رود و قرار نیست هیچ منطق استوار اقتصادی سوار این قطار باشد یا سوزنبانی دانشمند و فهیم ، مسیر اقتصاد کشور را تغییر دهد.

حالا که معاون محترم رئیس جمهور،تکلیف تورم را روشن کرده و آب پاکی را روی دست ملت ریخته، خوب است یک شیرپاک خورده دیگری هم موضوع تولید ۴میلیون مسکن و ایجاد یک میلیون شغل در سال را روشن کند تا همه چیزمان به همه چیزمان بیاید.

معاون آقای رئیسی از این نکته مطمئن باشد که با این تیم اقتصادی ، سال ۱۴۰۷ که سهل است، سال ۱۴۷۰ هم تورم تک رقمی نمی‌شود.

قطار دولت سیزدهم باید پیاده شوندگانی داشته باشد تا مملکت سامان بگیرد. اگر آقای رئیسی دوراندیشی کند، لازمه اش تغییر حداقل ۱۰ عضو اقتصادی و سیاسی دولت است.

۲۷۲۷

منبع: khabaronline-1888033

ارسال نظر