این فرمانده بلندپایه سپاه، با سربازان افطار کرد +عکس

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در مراسم افطاری ناویان ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در ساحل خلیج فارس شرکت کرد.

این فرمانده بلندپایه سپاه، با سربازان افطار کرد +عکس

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در شامگاه سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در مراسم افطاری ناویان ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در ساحل خلیج فارس شرکت کرد.

این فرمانده بلندپایه سپاه، با سربازان افطار کرد +عکس

بنابر روایت فارس، سردار تنگسیری با اشاره به بزرگداشت و تکریم سالروز میلاد سراسر نور حضرت امام حسن مجتبی(ع) سربازان را فرزندان معنوی خود خواند و گفت: من تک تک شما فرزندان را مثل فرزندان خود دوست می دارم و به همه شما افتخار می کنم.

وی افزود: شما سربازان عزیز قدر خودتان را بدانید چون آینده سازان دوران طلایی ایران اسلامی هستید و چشم و امید همه آزادمردان عالم به اراده راسخ و عملکرد صحیح شما دوخته شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در ادامه خطاب به سربازان این نیرو تأکید کرد: وظایف بسیار خطیر و سنگینی بر عهده شماست، باید با بصیرت، آگاهی، دانش و توکل بر خداوند متعال مسیر زندگی شخصی و وظیفه انقلابی خود را در گام دوم انقلاب به شایستگی تعیین و مستحکم ادامه دهید.

سردار تنگسیری با تکریم از سربازان متأهل تصریح کرد: همه سربازان متأهل در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پادگان های نزدیک محل سکونت و استقرار خانواده هایشان خدمت می کنند.

۲۷۲۷

منبع: khabaronline-1889150

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار